fbpx
Мережа російських шпигунів у Європі

Мережа російських шпигунів у Європі

Європа Італія НАТО Німеччина Росія Шпигунство

За даними італійських ЗМІ, в Італії перебуває близько 80 агентів російської розвідки, які мають дипломатичний статус.

Про це повідомляє Polskie Radio.

Як повідомляє щоденник «La Repubblica», посилаючись на джерела в італійських спецслужбах, третина акредитованих у цій країні російських дипломатів займається вербуванням агентів та збирає секретну інформацію. Газета повідомляє, що приблизно 80 російських дипломатів – це агенти служби безпеки, розвідки та військової розвідки.

Так, 30 березня італійська контррозвідка затримала в Римі офіцера військово-морських сил Італії, який передавав за гроші секретну інформацію працівникові російського посольства.

Арешт був здійснений, коли італієць передавав секретні документи російському військовому дипломату, – повідомило агентство Ansa, з посиланням на спецслужби.

За інформацією італійського агентства, арешт відбувся під час таємної зустрічі обох офіцерів, під час якої італієць передав документи росіянину в обмін на гроші.

Заарештований, капітан Вальтер Біот працював у генеральному штабі. На карті пам’яті його мобільного телефону знайдено 181 фотографію секретних документів. Дев’ять з них класифіковано як строго секретні, а майже 50 – як «секрети НАТО».

Тому 1 квітня, у зв’язку з арештом італійського офіцера, з Італії вислали двох працівників російського посольства.

Також, варто нагадати що у березні німецькі федеральні прокурори звинуватили в шпигунстві чоловіка. За словами слідчих, він надав російській розвідці плани поверхів будинку парламенту Німеччини – Бундестагу.

Чоловік роздобув PDF-файли, що включали поверхи будинку, коли він працював при забезпеченні електронного обладнання. У період з липня по вересень 2017 року чоловік передавав ці плани російській розвідці.

Його роботою було відправити дані співробітнику російського посольства, який також працював у російській спецслужбі ГРУ.

Тепер справу розглядатиме суд, який вирішить, чи треба, і коли, розпочинати судовий розгляд справи обвинуваченого.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Європа Італія НАТО Німеччина Росія Шпигунство