fbpx
«Мілітарний» долучається до роботи громадських експертних груп ЗСУ

«Мілітарний» долучається до роботи громадських експертних груп ЗСУ

Генеральний штаб ЗСУ Мілітарний Україна

«Мілітарний» долучається до роботи громадських експертних груп при Генеральному штабі ЗСУ.

20 листопада Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з воєнними експертами та волонтерами, які багато років підтримують Збройні Сили, серед яких Голова правління ГО «Український мілітарний центр» Тарас Чмут.

Таким чином у Збройних Силах України розширюються механізми громадської участі.

– Сьогодні я своїм наказом скасовую у всіх Збройних Силах України такий інститут як радники на громадських засадах. На зміну йому створюються громадські експертні групи. Вони будуть працювати при кожному виді та роді військ (сил), – зауважив Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний

Головнокомандувач ЗС України вважає, що це дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем та розширить механізми громадської участі у розвитку Збройних Сил України.

– Дякую всім, хто допомагає розбудовувати Збройні Сили України. Ваш незалежний досвід і експертиза для нас дуже важливі, – додав Головнокомандувач Збройних Сил України.

До складу громадських експертних груп увійдуть фахівці з різних сфер діяльності, які будуть об’єднані за відповідними напрямами.

Спочатку передбачається створення груп з протидії корупції, розвитку ЗС України, взаємодії з громадянським суспільством, посилення комунікаційних спроможностей.

У подальшому за потреби напрями можуть бути розширені.

– Формування профільних дорадчих груп — давно назрівший формат взаємодії тих хто працює з військам та тих хто керує Збройними силами. Подібну пропозицію неодноразово пропонували пану Хомчаку свого часу, але тоді, чомусь, обрали рішення «закритися» на Повітрофлотському від усіх, – прокоментував подію Голова правління ГО «Український мілітарний центр» у себе на сторінці у Телеграм

Хочемо подякувати Головнокомандувачу ЗСУ генерал-лейтенанту Валерію Залужному за небачений для нашої армії рівень відкритості та готовності до діалогу з громадськістю.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Генеральний штаб ЗСУ Мілітарний Україна