fbpx
Milrem Robotics модернізує естонські БМП CV90

Milrem Robotics модернізує естонські БМП CV90

Milrem Robotics Балтія БМП Бронетехніка Естонія Європа Модернізація Світ

Компанія Milrem Robotics візьме участь у модернізації БМП CV90 естонської армії.

Про це інформує Мілітарний.

Естонська компанія Milrem Robotics, яка в основному займається розробкою та виробництвом безпілотних наземних транспортних засобів, 31 серпня, оголосила про свою участь у програмі експлуатаційної підтримки та модернізації естонських бойових машин піхоти CV9030N, – пише видання ZBiAM.

Milrem Robotics приєднається до консорціуму під керівництвом Go Craft та Scania Estonia, який відповідає за реалізацію програми.

Робота над 37 колишніми норвезькими CV9030N була доручена Естонським оборонним інвестиційним центром у червні цього року.

Вартість угоди становить 29,3 млн євро та стосується оновлення всіх 37 бойових машин та перетворення 31-ї з них на різні види допоміжної бронетехніки (інженерні, протитанкові тощо).

Milrem Robotics буде брати участь у програмі в галузі інженерії та займатиметься управління створення прототипів окремих спеціалізованих транспортних засобів, а також підготовкою документації та інструкцій щодо їх використання та обслуговування.

Компанія також буде відповідати за надання навчальних послуг.

Також Естонія модернізує свої самохідні артилерійські установки K9 Thunder.

Державний центр оборонних інвестицій (RKIK) уклав договір на модифікацію 24 самохідних гаубиць K9 Thunder для потреб Сил оборони Естонії за 4,6 млн євро.

Укладена угода з компанією GoCraft передбачає монтаж на самохідні артилерійські установки систем зв’язку і управління, фарбування, заміну системи пожежогасіння, адаптацію електросистеми і монтаж іншого додаткового обладнання.

На першому етапі будуть модифіковані два прототипи, які пройдуть період тестової експлуатації у військах. Потім на підставі затвердженого проекту будуть модернізовані і решта артилерійських установок. Роботи будуть виконані у взаємодії з південнокорейською компанією Hanwha Defence, яка є виробником САУ K9 Thunder.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Milrem Robotics Балтія БМП Бронетехніка Естонія Європа Модернізація Світ