fbpx
Міністр оборони нагородив Юрія Вілкула

Міністр оборони нагородив Юрія Вілкула

17 танкова бригада Андрій Таран Дніпропетровщина Міністр оборони Нагородження НГУ Україна

Міністр оборони України Андрій Таран нагородив медаллю мера Кривого Рогу, члена партії «Опозиційний блок» Юрія Вілкула за допомогу ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Відзначається, що Вілкул отримав медаль «За сприяння Збройним Силам України».

Таран відзначив керівництво міста за сприяння і допомогу військовим, а також за «внесок, який робить місто в розвиток інфраструктури 17-ї окремої танкової бригади.

Як стверджується на сайті міськради, нещодавно коштом міського бюджету в 17-й окремій танковій бригаді було проведено капітальний ремонт казарми.

Додатково повідомляється, що у військовій частині Т0400 організовано та виконано ремонт санчастини, спортзалу та їдальні. Виконано ремонт покрівлі боксів для техніки, санчастини, зовнішнього освітлення у військовій частині 3011 Національної гвардії України.

Своєю чергою Вілкул стверджує, що місто створює комфортні умови для оздоровлення та реабілітації ветеранів війни, а також надає підтримку сім’ям загиблих і полонених бійців.

«Також, ми створюємо належні умови для проходження та несення служби в пунктах постійної дислокації військових частин гарнізону», – зазначив мер Юрій Вілкул.

Міністр оборони висловив подяку керівникам міста за допомогу військовим.

«Мені сьогодні було дуже приємно знову побувати в Кривому Розі, хочу подякувати особисто за ту допомогу, яку ви надаєте військовим, зокрема танковій бригаді, яка розташована у місті. Адже з відчуттям підтримки з боку населення, керівництва міста набагато легше виконувати ті завдання, які сьогодні покладаються на військовослужбовців», – відзначив Міністр оборони України Андрій Таран.

Андрій Таран та Юрій Вілкул.  Фото: Міська рада Кривого Рогу

Також повідомляється на сайті міської ради, що з 2014 року за розпорядженням міського голови був створений міський штаб допомоги військовослужбовцям.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


17 танкова бригада Андрій Таран Дніпропетровщина Міністр оборони Нагородження НГУ Україна