fbpx
Міністр оборони перевірив будівництво на полігоні Широкий Лан

Міністр оборони перевірив будівництво на полігоні Широкий Лан

1 бригада ДССТ 194 понтонно-мостовий полк 36-й шляхо-відновлювальний полк Андрій Загороднюк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП)

Керівник Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанта Миколи Малькова повідомив, що роботи з будівництва містечка бригадного типу на «Ширлані» планують завершити вже у поточному році.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

В ході робочої поїздки до Миколаївської області Міністр оборони України Андрій Загороднюк ознайомився зі станом справ у 235-му міжвидовому центрі підготовки частин та підрозділів «Широкий Лан».

Міністр перевірив хід будівництва бригадного містечка на полігоні та заслухав керівника Держспецтрансслужби, якою наразі здійснюється оцінка та прийом об’єктів інфраструктури.

Андрій Загороднюк повідомив, що усі необхідні матеріали щодо обсягу невиконаних у минулому робіт попередніми підрядниками та можливого нанесення матеріальної шкоди передано до правоохоронних органів.

Раніше в інтерв’ю Kyiv Post розказав Міністр оборони України Андрій Загороднюк розказав, що Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ) добудує стаціонарний бригадний табір на 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів, більш відомому як полігон “Широкий лан”.

У коментарі для Українського мілітарного порталу у пресслужбі ДССТ повідомили, що будівництвом 11 казарм на стаціонарному бригадному таборі займеться 1 окрема бригада ДССТ, іншими об’єктами, а також інженерними мережами та благоустроєм території – 194 понтонно-мостовий полк та 36-й шляхо-відновлювальний полк.

До цього, військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту наприкінці 2018 року завершили будівництво спортивного комплексу стаціонарного бригадного табору 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів.

Серед об’єктів які будували військовослужбовці ДССТ – стройовий плац, два міні-футбольних поля, два майданчики для волейболу та майданчик для силових тренажерів. Роботи розпочались у грудні 2017 року за дорученням тогочасного Міністра оборони України Степана Полторака та за рік були завершені.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

1 бригада ДССТ 194 понтонно-мостовий полк 36-й шляхо-відновлювальний полк Андрій Загороднюк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП)