fbpx
Міністр оборони заявив про нове замовлення на Bayraktar TB2 у 2022 році

Міністр оборони заявив про нове замовлення на Bayraktar TB2 у 2022 році

Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі Олексій Резніков Україна

Міністр оборони Олексій Резніков за підсумками поїздки у район ООС заявив про нове замовлення на Bayraktar TB2 у 2022 році.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

В рамках робочої поїздки до району проведення операції Об’єднаних сил, Міністр разом з Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний ознайомилися з досвідом та перспективами бойового застосування розвідувально-ударного безпілотного комплексу «Байрактар».

Олексій Резніков підкреслив нагальну необхідність подальшої закупівлі для потреб Збройних Сил України «Байрактарів».

— Наші турецькі партнери публічно оголосили, що вони беруть українські двигуни для облаштування «Байрактарів». Ми ще додатково плануємо придбати їх у наступному році. Але це будуть українські Байрактари, підкреслюю. Тобто виготовлені у Туреччині, але вони будуть українські, на озброєнні Збройних Сил України. Вони будуть застосовуватися, оскільки ми маємо боронити нашу незалежність, у тому числі, відповідно до 51 статті статуту ООН, — заявив Міністр оборони України.

Ударні безпілотники Bayraktar TB2 Збройних сил України

Головнокомандувач ЗС України запевнив, що Збройні Сили перебувають у постійній готовності до застосування ударного дрона в разі провокативних дій з боку збройних формувань РФ.

— Ми до цього йшли не один день і не два, готувалися, напрацьовуємо тактику застосування, напрацьовуємо методику. Попереду ще дуже багато цікавої для нас роботи, — сказав Валерій Залужний.

Нагадаємо, що 26 жовтня Збройні Сили України (ЗСУ) застосували ударні середньовисотні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 на Донбасі.

Відео удару по ворожій артилерійській установці:

Генеральний штаб ЗСУ згодом повідомив, що ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 застосували у відповідь на загибель нашого бійця сьогодні у результаті обстрілу позиції ЗСУ поблизу населеного пункту Гранітне.

Після цього обстріли наших позицій припинилися.

Наказ на застосування розвідувально-ударного безпілотного комплексу дав Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Bayraktar TB2 Авіація БпА (Безпілотні апарати) Закупівлі Олексій Резніков Україна