fbpx
Міноборони купує мобільні операційні та стоматкабінети

Міноборони купує мобільні операційні та стоматкабінети

Закупівля озброєння КрАЗ Медицина Міністр оборони

Міністерство оборони оголосило тендери щодо закупівлі шести мобільних медичних кабінетів на базі всюдихідних вантажівок – двох хірургічних (операційні) та чотирьох стоматологічних (стоматкабінети).

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Рухомі кабінети повинні монтуватись на базі автомобілів КрАЗ або еквівалентних.

Стартова вартість хірургічних кабінетів – 7,4 мільйони гривень за одиницю, стоматологічних – 5,5 млн грн. Обидва аукціони призначені на 4 вересня 2019 року.

Зазначені вироби повинні відповідати медично-технічним вимогам, що затверджені Головним військово-медичним управлінням Збройних Сил України в 2019 році. Зокрема це можуть бути спеціально спроєктовані автомобілі, або з переобладнаним чи спеціально спроєктованим кузовом (контейнером), що встановлений на базове шасі.

Кабінет рухомий хірургічний (КРХ) призначений для надання первинної та елементів вторинної хірургічної медичної допомоги військовим ЗСУ, а також іншим контингентам населення на територіях, географічно віддалених від стаціонарних закладів охорони здоров’я, в тому числі в польових умовах. Екіпаж КРХ складаєтьься з трьох осіб – водій-електрик, лікар-хірург (начальник КРХ) та операційна медична сестра.

Особливістю КРХ,є те, що в ньому можуть виконувати свої функції, тобто приймати участь у виконанні опративних стручань, медичні працівники, що не входять до складу екіпажу.

Кількість робочих місць відділення КРХ для медичного персоналу – не менше 5, зокрема:

1-2 робочих місця лікарів-хірургів;
1 робоче місце лікаря-анестезіолога;
1 робоче місце медичної сестри-анестезіолога;
1 робоче місце операційної медичної сестри.

Пропускна спроможність КРХ за тривалістю робочого дня 16 годин складає не менше 5 оперативних втручань за добу. Час розгортання з можливістю повноцінного функціонування, або приведення до похідного положення повинен складати не більше 60 хвилин.

КРХ повинен бути здатним виконувати свої функції цілодобово, в зонах помірного клімату не залежно від при року, під час експлуатації на дорогах з різним покриттям та в умовах бездоріжжя на рівнинній, горбистій та гірській місцевості. Відповідно базове шасі (6х4 або 6х6) повинно забезпечувати підвищену прохідність.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Закупівля озброєння КрАЗ Медицина Міністр оборони