fbpx
Міноборони оголосило 12 тендерів з послуг харчування на мільярди гривень

Міноборони оголосило 12 тендерів з послуг харчування на мільярди гривень

Закупівлі ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Україна Харчування

Міністерство оборони України розпочинає закупівлі послуг з організації харчування військових Збираних сил на 2022 рік.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на статтю ресурсу Ukrainian Military Pages.

При цьому намагатимуться не допустити монополізації. Торги оголошені у системі «Прозорро».

Закупівлі проведуть за новими процедурами, які визначені Законом України «Про оборонні закупівлі» і набрали чинності з 1 січня 2022 року, повідомляє Міноборони.

Річний обсяг послуг з організації харчування розподілений на 12 лотів, очікуваною вартістю від 252 млн гривень до 355 млн гривень за кожен. Процедуру закупівлі розпочато по усім 12 лотам.

Лоти Міністерства оборони на послуги з харчування

Лоти сформовані за змістовно-територіальним принципом. В угодах з постачальниками передбачені умови, які гарантують безперервне забезпечення військових якісним харчуванням навіть за форсмажорних обставин.

Нещодавно міністр оборони України Олексій Резніков підкреслював свої наміри демонополізувати закупівлі у сфері оборони.

Зокрема, плани стосували харчування. Ситуація, коли постачання залежить від однієї компанії, яка тотально домінує у цьому сегменті, є неприпустимою.

Вимоги до виконавців

Виконавці повинні передати харчові продукти, строк придатності яких повинен становити не менше 50 % від загального терміну придатності, встановленого виробником.

Для харчових продуктів, термін придатності яких становить менш як 7 календарних днів – не менше 70 % від загального терміну придатності, встановленого виробником.

Фото з відкритих джерел на тему "Харчування"

У період з 1 лютого по 15 червня для харчових продуктів овочевої групи (1000) термін придатності на день постачання має бути не менше ніж 14 діб.

Харчові продукти отримані Виконавцем під час освіження з інших військових частин передаються Представнику Замовника з терміном придатності не менше: консерви м’ясні – 5 місяців до кінця терміну придатності; інші харчові продукти – 2,5 місяця до кінця терміну придатності.

Закупівлі ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Україна Харчування