fbpx
Міноборони оголошує конкурс на створення легкого авто

Міноборони оголошує конкурс на створення легкого авто

Автотехніка Андрій Таран Закупівлі ЗСУ Міністерство оборони

Міністр оборони України Андрій Таран запросив виробників автомобільної техніки взяти участь в дослідницько-конструкторських роботах (ДКР) по створенню легкого авто підвищеної прохідності.

Про це Мілітарний доповідає з посиланням на сайт МОУ.

Військові хочуть знайти заміну для радянських автомобілів сімейства УАЗ.

Міноборони очікує, що ДКР будуть проведені за гроші потенційних виробників у першій половині 2021 року.

Ми повинні сказати: «Farewell, УАЗ». Новий позашляховик має відповідати тактико-технічним характеристикам сучасних зразків армій Альянсу. До дослідних зразків висувається низка вимог — надійність, потужність, економічність, вантажопідйомність, простота технічного обслуговування та ремонту. Машина має забезпечити виконання завдань незалежно від місцевості та кліматичних зон. Найбільш прийнятний за своїми тактико-технічними характеристиками зразок автомобіля багатоцільового призначення буде обрано за результатами державних випробувань, — наголосив Андрій Таран.

Зацікавлені мають подати заявки до 5 березня. МОУ вказує, що запрошує до участі “бажаючі підприємства національної економіки України будь якої форми власності“. Більш детальну інформацію щодо порядку виконання ДКР, термінів виконання етапів та готовності дослідного зразка до державних випробувань обіцяють надати на установчій нараді.

З повідомлення Міністерства оборони не зрозуміло чи мова йде про певну форму тендеру оголошеного поза системою публічних закупівель Prozorro, чи вибір виконавця буде виконуватися за неконкурентними критеріями.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Андрій Таран Закупівлі ЗСУ Міністерство оборони