fbpx
Міноборони розширює проєкт з рекрутингу до ЗСУ

Міноборони розширює проєкт з рекрутингу до ЗСУ

ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Рекрутинг Україна

Міністерство оборони України продовжує проєкт з рекрутингу військовозобов’язаних до лав ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Для розширення проєкту підписано відповідний договір з українською платформою для працевлаштування.

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова і співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно підписали угоду про співпрацю в рамках проєкту «рекрутинг».

«Система сучасного підбору кадрів для Збройних Сил України має запрацювати якнайшвидше. Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть. Рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно», – зазначила Наталія Калмикова.

Керівник Work.ua Артур Міхно зі свого боку зауважив, що його компанія готова надавати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов’язаних до лав Збройних Сил.

«Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті. Ця співпраця зробить наше військо набагато ефективнішим», – сказав Міхно.

Це вже друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Також міністерство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Нагадаємо, що проєкт рекрутингу до ЗСУ розпочався раніше у листопаді. Коли було підписано договір з організацією Lobby X. Платформа безкоштовно здійснюватиме пошук кадрів у інтересах українського війська.

У міністерстві наголошують, що проєкт має дозволити людині обрати конкретний підрозділ і визначену посаду, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним.

“Мілітарний” 5 листопада повідомляв про затвердження нової Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Вона зокрема, включає впровадження дієвої системи рекрутингу.

Про створення організацією Lobby X платформи для рекрутингу до війська стало відомо ще у липні.

ЗСУ Міністерство оборони (МОУ) Рекрутинг Україна