fbpx
Міноборони США замовляє ракети FGM-148 Javelin

Міноборони США замовляє ракети FGM-148 Javelin

Javelin Закупівлі Китайська Республіка (Тайвань) Литва ПТРК Світ США

Стало відомо, що армія США замовляє ракети ПТРК Javelin.

Про це повідомляє ZBiAM.

Так, Міністерство оборони США, 27 квітня, оголосило, що підписало угоду з консорціумом СП Javelin (в складі компаній Raytheon і Lockheed Martin) про замовлення партії протитанкових ракет FGM-148 Javelin.

Новий контракт вартістю 176 мільйонів доларів США повинен бути виконаний до кінця листопада 2023 року. Він являє собою додаток до довгострокового договору, що стосується виробництва та постачання протитанкової зброї цього типу.

Партія ракет до ПТРК Javelin для Литви

Одержувачем нових комплексів буде армія США та закордонні замовники (за процедурою FMS), цими країнами є Литва та Тайвань.

Литва послідовно закуповує все більшу кількість протитанкових ракет FGM-148 Javelin. Перший з них надійшов до збройних сил Литви в 2001 році. В даний час вони є основною зброєю піхоти для боротьби з бронетанковою технікою у збройних силах цієї країни.

У свою чергу, Тайвань замовив 400 ракет і 42 пускові установки, вся партія протитанкових засобів, повинна бути доставлена до кінця 2022 року.

Ця закупівля, в якості поповнення арсеналів, має надійти і до армії США. Ракекти Javelin систематично використовуються під час бойових операцій, навчань та підтримки союзників, тому потребують систематичного поповнення складських запасів.

Партія ракет до ПТРК Javelin для Литви

Варто зазначити, що у грудні минулого року, Литва замовила у Сполучених Штатів Америки протитанкові ракетні комплекси Javelin на 10 млн доларів. Для збройних сил Литви додатково були придбані ракети, пускові установки та інше обладнання для системи Javelin.

Озброєння має надійти в сухопутні війська Збройних сил цієї балтійської країни у 2024 році.

Крім того, у серпні 2020 року Литва вже отримала від Сполучених Штатів партію протитанкових ракетних комплексів Javelin на понад 31 млн доларів.

Загалом упродовж наступного десятиліття Литва планує придбати ще таких комплексів на 104 млн доларів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Javelin Закупівлі Китайська Республіка (Тайвань) Литва ПТРК Світ США