fbpx
Міноборони Великої Британії витратить 20 млн фунтів на боєприпаси для стрілецької зброї

Міноборони Великої Британії витратить 20 млн фунтів на боєприпаси для стрілецької зброї

BAE Systems Велика Британія Виробництво боєприпасів Європа Закупівлі

Міністерство оборони Великої Британії планує витратити 20 мільйонів фунтів на закупівлю боєприпасів для стрілецької зброї.

Про це компанія повідомила на своєму веб-сайті.

Замовлення на боєприпаси калібрів 5,56-мм та 7,62-мм отримала компанія BAE Systems, контракт має бути виконаний протягом наступних двох років.

Боєприпаси вироблятимуться на заводі Radway Green, який знаходиться у власності BAE Systems. Хоч завод розпочав свою діяльність у 1940 році, сьогодні його вважають одним з найсучасніших.

«Ми пишаємося тим, що підтримуємо Міністерство оборони Великої Британії як стратегічного партнера у постачанні боєприпасів. Значні замовлення, які ми отримали протягом року, змусили наші команди збільшити темпи виробництва, інвестувати в персонал і нові потужності, а також максимально збільшити кількість робочих змін, щоб задовольнити цей підвищений попит», – сказав Глінн Плант, керуючий директор підрозділу боєприпасів BAE Systems.

Повідомляється, що це замовлення дозволить створити понад 200 нових висококваліфікованих робочих місць.

Шостого листопада “Мілітарний” повідомляв, що у 2024 році Україна виділить кошти на розвиток спроможностей з виробництва патронів.

Після окупації росіянами «Луганського патронного заводу» у 2014 році «Укроборонпром» втратив свої потужності з виробництва патронів.

Відтоді патрони виробляло лише невелике приватне підприємство, а чиновники кожного року обіцяють відновити патронне виробництво на державному рівні.

Зараз патронами оснащують українські Сили оборони активно Сполучені Штати та інші союзники, які передають у пакет мільйони патронів до стрілецької зброї.

Також повідомлялося, що США передали Україні партію конфіскованих іранських патронів.

BAE Systems Велика Британія Виробництво боєприпасів Європа Закупівлі