fbpx
Міноборони залучить волонтерів до боротьби з COVID-19

Міноборони залучить волонтерів до боротьби з COVID-19

COVID19 ЗСУ Міністерство оборони

Міноборони України залучить добровольців-волонтерів до боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Відповідна інформація була озвучена в пресрелізі відомства.

У першу чергу Міноборони шукає людей, які мають досвід роботи за напрямами епідеміологія, інфекційні хвороби, анестезіологія, фармація, терапія, представники інших дефіцитних та вузькопрофільних медичних спеціальностей.

Добровольці будуть залучені до медичної служби Збройних Сил України, якій на даний час важлива мобілізація не лише матеріальних, а передусім людських ресурсів з відповідним досвідом.

“Міністерство оборони України звертається до військовослужбовців запасу, волонтерів, інших небайдужих громадян, які мають відповідний досвід роботи у медичній сфері, а також студентів-медиків, зокрема інтернів, які перебувають на заочній формі навчання та студентів 5-6 курсів до спільної роботи з випадками і підозрами на коронавірусну інфекцію.”, – йдеться у пресрелізі Міністерства оборони України

Під час пандемії закладам охорони здоров’я України, у тому числі Міністерства оборони і Збройних Сил, потрібна будь-яка посильна допомога від фахівців молодшого медичного персоналу та лікарів.

Долучитися до добровольців можна заповнивши відповідну форму.

Міноборони нагадало, що Збройні Сили України виступають активним суб’єктом протистояння коронавірусу в державі — зокрема, вчора військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України Іл-76МД доправив в Україну з КНР партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції та засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Військові доставили в Україну тести на коронавірус

У той же час, армія має найбільший і найефективніший досвід співпраці з військовослужбовцями запасу, волонтерами, простими громадянами в умовах, коли потреба у такій співпраці під час російської агресії на сході нашої держави стояла найбільш гостро.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


COVID19 ЗСУ Міністерство оборони