fbpx
Мінветеранів створить гарячу лінію для ветеранів

Мінветеранів створить гарячу лінію для ветеранів

Ветерани Кабінет Міністрів Міністерство у справах ветеранів Україна

Мінветеранів України створить гарячу лінію для ветеранів з питань соцзахисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної, правової підтримки.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

Новий сервіс працюватиме на платформі Урядової «гарячої лінії» і матиме єдиний телефонний номер для всіх регіонів України.

Наразі триває опрацювання технічної підтримки кол-центру, формування інформаційно-довідкової бази стандартних запитів та підготовка персоналу.

Розширення каналів комунікації держави та ветеранів з використанням сучасних сервісів надасть можливість захисникам з різних куточків України пришвидшити вирішення проблемних питань та отримати відповідну допомогу – вважає міністерка Юлія Лапутіна.

Кол-центр працюватиме цілодобово у режимі чат-боту та безпосереднього спілкування з оператором-консультантом.

Планується, що у перспективі на лінії чергуватимуть психолог і юрист.

У разі, коли заявник звертатиметься із складною проблемою, його дзвінок зможуть зареєструвати як звернення громадян, що дозволить опрацювати його у встановленому законом порядку.

Міністерка у справах ветеранів переконана, що організація нового сервісу сприятиме більш ефективному формуванню і реалізації державної підтримки захисників і захисниць України, допоможе їм реалізувати свій потенціал у мирному житті.


Призов на службу: запрацювала «гаряча» лінія


В Україні вже працює національна лінія з питань запобігання суїцидів та профілактики психічного здоров’я Lifeline Ukraine для ветеранів.

Після запуску кожен з ветеранів може отримати психологічну допомогу за телефоном 7333 в будь-який час, у режимі 24/7/365 (24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік), дзвінки безкоштовні та повністю анонімні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Ветерани Кабінет Міністрів Міністерство у справах ветеранів Україна