fbpx
Міська рада Львова хоче забрати територію трьох військових частин

Міська рада Львова хоче забрати територію трьох військових частин

25 Навчальний центр ВСП Львів Україна

Міська рада Львова хоче забрати територію у трьох військових частин Військової служби правопорядку, серед яких 25 навчальний центр, де з 2018 року працюють інструктори із країн НАТО, а у 2022 році сюди мають прибути їх військовослужбовці на навчання.

Про це повідомляє Мілітарний.

Їх територію, розташовану у центрі Львова позаду церкви Анни, хочуть перетворити у діловий квартал.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий анонсував, що на території військового містечка позаду церкви Анни збудують нову будівлю мерії.

Зараз на території військового містечка, яке Львівська міська рада хоче забрати у Міністерства оборони України, розміщується Західне територіальне управління Військової служби правопорядку (військова частина А0583), 3 спеціальний відділ Військової служби правопорядку (військова частина А2736) та 25 навчальний центр Військової служби правопорядку (військова частина А1666) з загальною чисельністю особового складу до 600 військовослужбовців.

Відкриття ситуаційного центру у навчальному центрі ВСП. Грудень 2020. Фото: ВСП

Міською владою Львова не виділено нової території для розміщення цих військових та фактично їх хочуть залишити без пункту дислокації.

Завданнями військових частин А0583 та А1666 є забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України; захист життя, здоров’я, законних інтересів військовослужбовців, військовозобов’язаних; виявлення, припинення корупційних правопорушень, вчинених військовими посадовими особами Збройних Сил України; здійснення провадження у справах про адміністративні корупційні правопорушення; захисту майна Збройних Сил України від розкрадання та інших протиправних посягань, а також участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам на військових об’єктах.

25 навчальний центр Військової служби правопорядку з 2018 року здійснює підготовку фахівців військової поліції за стандартами та спільно з інструкторами НАТО, які після пройдених курсів успішно виконують завдання за призначенням.

Сюжет «Армія Сьогодні» про ротацію інструкторів НАТО у Навчальному центрі:

За незначний час існування, колективом навчального центру та військових частин А0583 та А2736 проведена велика робота, щодо відновлення фондів, підготовки та обладнання навчальних класів, приміщень для підготовки, проживання курсантів та розміщення інструкторсько-викладацького складу. До проведення курсів залучаються інструктори з Канади, Великобританії, Литви, Естонії, Бельгії, Італії, Польщі та Королівства Данії. Також навчальний центр Військової служби правопорядку співпрацює з центром досконалості Військової поліції НАТО, та активно приймає участь у проведені спільних вебінарів. У 2020 році навчальний центр розпочав підготовку до сертифікації навчального центру як партнерський навчальний центр НАТО. Триває робота щодо розроблення курсу підготовки для військовослужбовців країн НАТО та сертифікації навчального центру.

Тренування ВСП. Грудень 2020. Фото: ВСП

З метою розвитку навчально-матеріальної бази, об’єктів нерухомого май з державного бюджету витрачено понад 68,5 млн. грн. Залучено спонсорську допомогу у розмірі 2,6 млн. грн. Країнами НАТО в розвиток інфраструктури, матеріальної та навчальної бази, що створена на території військового містечка 07 інвестовано близько 70 млн. грн.

З 2022 року вперше за часи існування Збройних Сил України, у 25 навчальному центрі Військової служби правопорядку, сплановано навчання військовослужбовців країн НАТО, що в свою чергу передбачає залучення іноземних інвестицій та підняття іміджу держави на світовому рівні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


25 Навчальний центр ВСП Львів Україна