fbpx
Міська влада Миколаєва виконала обіцянку перед морпіхами

Міська влада Миколаєва виконала обіцянку перед морпіхами

Житло для військових Командування морської піхоти

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич вручив ордери на квартири військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил України Юрію Клімкіну та Сергію Комлику.

Про це йдеться у офіційному повідомленні Миколаївської міської ради

Начальник 203 центру підготовки сержантського складу Військово-Морських Сил ЗСУ мічман Юрій Клімкін та головний старшина морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ прапорщик Сергій Комлик проживають у Миколаєві з 2014 року, після того, як їхні військові підрозділи передислокували до нашого міста у зв’язку з анексією Криму.

Мічман Юрій Клімкін вірно служить українському народові вже 16 років. Брав участь в миротворчих операціях та міжнародних навчаннях, учасник АТО. Має дружину та доньку.

Юрій Клімкін народився та виріс у Феодосії. Протягом 10 років був військовослужбовцем 1 окремого батальйону морської піхоти, потім – 137 окремого батальйону морської піхоти.

Кілька років тому призначений начальником 203 центру підготовки сержантського складу Військово-Морських Сил, що базується в Миколаєві. Центр займається підготовкою сержантів для всіх військових частин південного регіону України.

Прапорщик Сергій Комлик у лавах Збройних Сил України майже 9 років. До анексії Криму служив у 36 окремій бригаді берегової оборони в селищі Перевальному. З кінця 2014 року є учасником АТО та ООС. Відповідно до службових обов’язків координує роботу сержантського та старшинського складу підрозділів морської піхоти. Має дружину та маленького сина.

Житло для військовослужбовців придбано за кошти міського бюджету в рамках комплексної програми соціального захисту населення «Турбота».

Нагадаємо, що раніше видання InfoResist  повідомляло про відмову видавати житло для військовослужбовців через нібито відмову миколаївського міського голови.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Житло для військових Командування морської піхоти