fbpx
Монголія отримає американські бронеавтомобілі JLTV

Монголія отримає американські бронеавтомобілі JLTV

Oshkosh Defence Автотехніка Азія Бронемашини JLTV Бронетехніка Закупівлі Монголія Світ США

Пентагон замовив у компанії Oshkosh Defense виробництво партії багатоцільових бронеавтомобілів JLTV для постачання іноземним замовникам.

Про замовлення повідомили на сайті американської компанії.

Бронеавтомобілі, зокрема отримає Монголія, яка раніше не згадувалася як потенційний замовник цієї техніки.

Контрактне командування армії США, від імені Департаменту оборони підписало контракт з Oshkosh Defense на постачання додаткових Joint Light Tactical Vehicle (JLTV) вартістю 160 851 512 доларів.

Угода передбачає виробництво JLTV для експортних замовників: Північної Македонії, Словенії, Словаччини, Румунії та Монголії. У компанії не уточнюють розмір замовлень для окремих одержувачів.

Бронемашини JLTV Чорногорії від Oshkosh Defence. Жовтень 2020. Фото: МО Чорногорії

Таким чином Монголія стане першим азійським користувачем американських бронеавтомобілів Joint Light Tactical Vehicle. Наразі невідомо скільки машин отримає країна.

Контракт виконуватиме завод в американському місті Ошкош в штаті Вісконсін, з кінцевим терміном 25 вересня 2025 року. Разом з бронеавтомобілями, замовникам будуть поставлені причепи і допоміжне обладнання.

Відомо, що виробництво перших бронеавтомобілів JLTV для Північної Македонії, Словенії та Румунії вже було розпочато раніше. Також військові цих країн вже отримали перші партії цієї техніки.

Варто зазначити, що це вже другий контракт на виробництво нових JLTV укладений з компанією Oshkosh Defense у листопаді цього року.

Бронемашина JLTV. Фото з відкритих джерел

На початку поточного місяця, військові Сполучених Штатів замовили додаткову партію бронеавтомобілів JLTV і супутнього обладнання на 208 мільйонів доларів.

В рамках цього замовлення, нові машини надійдуть до підрозділів сухопутних і повітряних сил та корпусу морської піхоти США.

JLTV

Легкий тактичний бронеавтомобіль JLTV був розроблений компанією Oshkosh Defense для заміни армійських позашляховиків HMMWV. Він забезпечує кращий захист, мобільність та більшу вантажопідйомність.

Oshkosh Defence Автотехніка Азія Бронемашини JLTV Бронетехніка Закупівлі Монголія Світ США