fbpx
Морська авіація отримала ще один Мі-8МСБ-В

Морська авіація отримала ще один Мі-8МСБ-В

10 МАБр Авіація ВМС України Гелікоптери Закупівлі Мі-8/17/171

10 морська авіаційна бригада отримала ще один гелікоптер Мі-8МСБ-В в додаток до борту переданого частині у серпні 2019-го року.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

В ході нещодавнього візиту журналістів до військової частини було помічено два гелікоптери Мі-8МСБ-В, які пройшли ремонт та модернізацію на запорізькому підприємстві “Мотор-Січ”.

Фото на якому в кадрі одразу два модернізованих гелікоптери Мі-8МСБ-В:

Два гелікоптери Мі-8МСБ-В у 10 бригаді морської авіації

На модернізованому гелікоптеру Мі-8МСБ-В встановлений новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Один з модернізованих для Збройних Сил України гелікоптер Мі-8МСБ-В

На гелікоптері встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Мі-8МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.

Нагадаємо, що восени 2018-го року стало відомо про випробування гелікоптера типу Мі-8МСБ-В з оптико-електронним модулем для виявлення цілі та наведення ракети (ПМ-ЛКТ) під час стрільб керованою ракетою Р-2В протитанкового ракетного комплексу «Бар’єр-В», розробки та виробництва КБ «Луч».

Окрім цього ведеться низка інших розробок по модернізації гелікоптера.

Так нещодавно українська компанія ПАТ “Мотор-Січ” представила “скляну кабіну” нової версії модернізації гелікоптера Мі-8МСБ:

Нова панель кабіни пілотів гелікоптера Мі-8МСБ розробки Мотор-Січ

Щодо комплекту обладнання яке встановлено у новій кабіні наразі інформації немає. На сайті ПФК “Сторк” вдалося знайти публікацію, щодо сертифікації на гелікоптерах Мі-8, Мі-8МТВ та Мі-8МСБ оглядово-навігаційної тактичної системи EuroNav 7 з функцією HTAWS та публікацію щодо встановлення на вище вказані гелікоптери і їх модернізації твердотільного бортового реєстратора звукової інформації SSCVR «ОРТ».

Окрім двох Мі-8МСБ-В цього року, у минулому 10 морська авіаційна бригада отримала на озброєння багатоцільовий гелікоптер Ка-226, який понад 10 років тому був придбаний для Державної служби з надзвичайних ситуацій, проте так і не експлуатувався та перебував на зберіганні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


10 МАБр Авіація ВМС України Гелікоптери Закупівлі Мі-8/17/171