fbpx
Морська компонента Sea Breeze 2021: завершено перший блок навчальних елементів

Морська компонента Sea Breeze 2021: завершено перший блок навчальних елементів

Sea Breeze Берегова охорона Грузії ВМС Болгарії ВМС Румунії ВМС України ВМФ США Есмінці Arleigh Burke Королівський ВМФ Великої Британії навчання Україна Флот Чорне море

Завершено перший блок навчальних елементів морської компоненти міжнародних навчань Sea Breeze 2021.

Про це повідомляє пресслужба Морської охорони ДПСУ.

Міжнаціональні тактичні групи відпрацювали перший блок навчальних елементів під час виходу в море.

Традиційно у міжнародних тактичних групах керівництво різними навчальними елементами розподіляється серед учасників почергово.

Передача вантажів, буксирування аварійного судна та висадки оглядових груп, формування ордерів кораблів, плавання в строях, сигналовиробництво та контроль цивільного судноплавства – основний перелік вправ, відпрацьованих перед другою частиною морської компоненти – вільною грою, – повідомили у пресслужбі.

Корвет ВМС Болгарії «Бодри», есмінець ВМФ США Ross та корвет ВМС Румунії Contra-Amiral Horia Macellariu на Sea Breeze 2021

Також, просто на виході з пункту базування, відпрацьовувався елемент відбиття нападу швидкісних маломірних катерів, а у відповідному полігоні – артилерійські стрільби по надводній і повітряній цілям.

Патрульний корабель королівського флоту Великої Британії OPV Trent та корвет ВМС Болгарії «Бодри» на Sea Breeze 2021

Вже вдруге у таких масштабних маневрах флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» здійснював керівництво такими стратегічними епізодами, як стрільби, відбиття нападу на судна, а також типово прикордонними елементами – контроль цивільного судноплавства, сигналовиробництво.

Корабель входив до тактичної групи із потужними представниками ВМС країн НАТО– есмінець Військо-Морських Сил США Ross, патрульний корабель королівського флоту Великої Британії OPV Trent, корвет ВМС Румунії Contra-Amiral Horia Macellariu, корвет ВМС Болгарії «Бодри».

Корабель Морської охорони «Поділля» в тактичній групі з кораблями БО Грузії та ВМС ЗСУ виконували подібний перелік вправ, але в інших районах Чорного моря.

Тактична група патрульних катерів типу Island ВМС ЗС України та Берегової охорони Грузії

Українські Island пройшли самооцінку НАТО першого рівня


Паралельно на Дунаю відбувається відпрацювання запланованих елементів.

Зважаючи на суттєве стратегічне значення найбільшої суднохідної річки регіону та постійне базування там саме морських прикордонників, їх роль у забезпеченні первинних дій та готовність, як до оперативної протидії власними силами, так і до надання підтримки іншим військовим формуванням, надзвичайно важлива, – інформують у Морохороні

Sea Breeze — це багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997-го року відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин» між Міноборони США і Міноборони України від 1993-го року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Sea Breeze Берегова охорона Грузії ВМС Болгарії ВМС Румунії ВМС України ВМФ США Есмінці Arleigh Burke Королівський ВМФ Великої Британії навчання Україна Флот Чорне море