fbpx
Морські рятувальники України переймали досвід в Естонії

Морські рятувальники України переймали досвід в Естонії

ВМС України КП "Морська пошуково-рятувальна служба" Підготовка Флот

Представники КП «Морська пошуково-рятувальна служба» та Військово-Морських Сил ЗС України пройшли «Базовий курс з пошуку і рятування на морі» в Естонії

Про це повідомляє прес-служба підприємства

Він тривав з 12 по 19 серпня 2019 року у місті Таллінн на базі Поліцейско-прикордонної служби республіки Естонія.

Курс підготовки складався як з теоретичних, так і з практичних занять, які відпрацювались у відкритому морі. Морські рятувальники виконували практичні вправи у Балтійському морі у важких погодних умовах під керівництвом досвідчених інструкторів та тренерів.

Під час практичних занять, морські рятувальники отримали важливий досвід відпрацювання дій під час виконання пошуково-рятувальної операції з використанням спеціалізованого рятувального вертольоту, зокрема підйому постраждалих з води та рятувального плоту.

Важливе значення мали практичні заняття з самозбереження у воді, використання особистого рятувального обладнання, для цього інструктори створювали якомога більш складні умови під час виконання практичних завдань у холодних водах Балтійського моря.

Окрім того, важливим етапом фахової підготовки рятувальників в Естонії були моральна підготовка, стійкість до стресів та вміння швидко приймати правильні рішення у важких умовах.

Після закінчення курсу, всі представники КП «МПРС» отримали відповідні сертифікати.
Рятувальники відзначили, що участь у відповідних заходах, допомагають покращити професійні вміння та навички, необхідні під час виконання пошуково-рятувальних операцій.

Українські морські рятувальники у Естонії

ВМС України КП "Морська пошуково-рятувальна служба" Підготовка Флот