fbpx
MQ-4C Triton провів перший політ у багатоінтелектуальній конфігурації

MQ-4C Triton провів перший політ у багатоінтелектуальній конфігурації

Northrop Grumman RQ-4 Global Hawk Авіація БпА (Безпілотні апарати) ВМФ США Королівські ПС Австралії Світ США

Американський морський патрульний безпілотний літальний апарат MQ-4C Triton провів перший політ у багатоінтелектуальній конфігурації.

Про це пише Air Recognition.

У компанії Northrop Grumman вважають, що нова версія дрону «повністю змінить порядок виконання ВМФ США та Королівських ПС Австралії морських патрульних та розвідувальних місій».

Такої думки віце-президент компанії Дуг Шаффер.

Багатофункціональна розвідка в поєднанні з датчиками великого радіусу дії та цілодобовою витривалістю Triton дозволить у безпрецедентно великій мірі бути обізнаним про ситуацію на морі та інформувати у режимі реального часу для прийняття рішень на тактичному та стратегічному рівнях, – додав менеджер Northrop Grumman.

Багатоінтелектуальна конфігурація дозволить американському флоту звільнити літаки EP-3E Orion, оскільки Triton зможе взяти на себе місії зі збору розвідувальної інформації, які вони зараз виконують.

БПЛА Northrop Grumman MQ-4C Triton ВМФ США

Northrop Grumman тісно співпрацює з ВМФ США, щоб просунути Triton до початкових оперативних можливостей та подальшого розгортання дронів цього типу у всьому світі.

Над багатоінтелектуальною конфігурацією Triton Multi-INT з інтеграції морського радару AESA та можливості передачі повнокадрового потокового відео EO/IR, розробники працювали останні п’ять років.

В даний час флот США експлуатує два Triton в Тихоокеанському регіоні у базовій конфігурації, отримані в рамках раннього розгортання оперативних можливостей.

Програма Triton розраховує досягти початкових оперативних можливостей у 2023 році, і ВМФ США у підсумку цілодобово матимуть п’ять БПЛА у небі. Загалом же програма включає створення 68 морських патрульних безпілотних літальних апаратів MQ-4C Triton.

Стратегічний дрон “Глобал Гоук”. Частина 2 – “Тритон”

 

Northrop Grumman RQ-4 Global Hawk Авіація БпА (Безпілотні апарати) ВМФ США Королівські ПС Австралії Світ США