fbpx
МСЗ завершує капітальний ремонт десантного катеру «Сватове»

МСЗ завершує капітальний ремонт десантного катеру «Сватове»

ВМС України Десантний катер "Сватове" (U-763) Десантні катери та кораблі Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот

На Миколаївському Суднобудівному Заводі (МСЗ) завершується капітальний ремонт десантного катеру «Сватове».

Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів.

Підприємство вже завершило відновлення конструкції корпусу та зовнішньої обшивки.

Наразі на підприємстві проводяться роботи з підготовки до фарбування – на зовнішню обшивку та надбудову нанесли другий шар грунту під фарбування.

Також провели роботи з монтування двигунів, валолінії та гвинто-стернової групи, Окрім того встановлено навігаційне обладнання тощо.

Очікується, що військова прийомка у березні 2020 року розпочне огляд корабля для подальшого підписання акту виконаних робіт.

Нагадаємо, що інформація про капітальний ремонт десантного катеру «Сватове» на МСЗ з’явилася у вересні 2018-го року. Через рік – у серпні 2020-го на сторінці Миколаїв – місто корабелів, було опубліковано знімки з процесу відбудови корпусу десантного катеру.

За тією ж інформацією 93% конструкцій корпусу та зовнішньої обшивки було замінено в ході ремонту десантного катеру «Сватове»:

Десантний катер «Сватове», пр. 1176, шифр «Акула»(Ondatra class за класифікацією NATO) призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення.

Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби.

Загальні технічні характеристики:

Водотоннажність: 107,3 тонн
Довжина: 24,5 метрів
Ширина: 5,2 метрів
Осадка: 1,55 метрів
Силова установка: 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.
Швидкість: 11,5 вузлів
Екіпаж: 6 осіб

Десантомісткість катеру — середній танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тон вантажів.

ВМС України Десантний катер "Сватове" (U-763) Десантні катери та кораблі Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот