fbpx
МВС достроково розірвало контракт з керівником заводу «Форт»

МВС достроково розірвало контракт з керівником заводу «Форт»

КНВО «Форт» МВС ОПК

Міністерство внутрішніх справ звільнило керівника КНТО «Форт», що займається виготовленням зброї, боєприпасів та спецзасобів для Національної поліції та військових формувань України

Про це повідомляє прес-служба МВС

За офіційною інформацією Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт через прийняття ним “неефективних управлінських рішень”.

Рішення про звільнення відбулось після перевірки підприємства.

“Перевіркою діяльності Казенного науково-технічного об’єднання «Форт» МВС України встановлено прийняття керівником підприємства неефективних управлінських рішень.

В зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту керівника КНТО «Форт» МВС України Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт”, – йдеться в офіційному повідомленні МВС

 

У прес-службі не надали ніякої інформації щодо пов’язання звільнення керівника підприємства з нещодавнім затриманням у Іраку великої партії контрабандних пістолетів виробництва КНТО «Форт», які за митною декларацією були оформлені як “велосипеди”.

Казенне науково-технічне об’єднання «Форт» МВС України – це підприємство оборонно-промислового комплексу України, яке займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогоднішній день на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї.

Не так давно на підприємстві було запущено лінію повного циклу виробництва набоїв до пістолетів калібром 9х18 мм та 9х19 мм.

КНТО «Форт» МВС України було засноване у 1991 році для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області з виробництва спецзасобів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

КНВО «Форт» МВС ОПК