fbpx
На аеродромі за 300 км від кордону росіяни розпочали зводити захисні ангари

На аеродромі за 300 км від кордону росіяни розпочали зводити захисні ангари

Авіація Війна з Росією Європа ПКС Росії Росія Світ

Росіяни почали розбудовувати аеродромні ангари для захисту авіації від ударних дронів та ракет із касетною бойовою частиною.

Відповідні фото з новими аеродромними ангарами були опубліковані в соцмережі Х.

Будівництво нових ангарних споруд помітили на супутникових знімках на аеродромі Мариновка, який розташований у Волгоградській області РФ за 300 км від кордону з Україною.

На знімку можна помітити 12 нових ангарів, які є укриттям для фронтових бомбардувальників Су-24 та винищувачів-бомбардувальників Су-34.

На думку росіян, розбудова аеродромних ангарів має забезпечити захист літаків від прильоту ударних дронів, а також від суббоєприпасів балістичної ракети ATACMS.

Окремо треба зазначити, що використання ангарів не дозволить супутникам та іншим оптичним засобам виявлення дізнатися, порожній ангар чи там стоїть літак.

Наразі невідомо, з яких саме матеріалів зроблені ангари, але судячи з їх вигляду, ймовірно, вони з мінімальним захистом від уламків.

Раніше для захисту авіації, на території РФ вже встановлювали укриття, які обшивалися профільованими листами.

Використання профільованих листів для створення ангарів не дають потрібного захисту від уламків, оскільки мають невелику товщину.

Треба зазначити, що через відсутність спеціалізованих стаціонарних залізобетонних укриттів, російська авіація продовжує зазнавати втрат від ударів дронів та ракет.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що під час масштабного комбінованого удару з 14 на 15 травня у тимчасово окупованому Криму було знищено два російських винищувачі МиГ-31.

Літаки перебували на авіаційній стоянці, де не були встановлені ні ангари, ні побудовані захисні капоніри.

Авіація Війна з Росією Європа ПКС Росії Росія Світ