fbpx
На АвтоКрАЗ заявляють про замовлення на 1000 вантажівок на 2022 рік

На АвтоКрАЗ заявляють про замовлення на 1000 вантажівок на 2022 рік

Автотехніка Вантажівка КрАЗ Україна

На автомобільному заводі АвтоКрАЗ заявляють про портфель замовлень на 2022 рік у кількості 1000 вантажівок.

Про це пише «Кременчуцька газета».

В нього входять вантажні автомобілі замовлені Департаментом оборони США в рамках 3-річного контракту.

У липні автовиробник відправив партію повнопривідних тривісних КрАЗ-6322 шасі до однієї з країн Європейського Союзу де їх будуть дообладнювати, ймовірно ці авто виготовлені в рамках замовлення США.

Заявляється про участь підприємства у тендерах та закупівлях, які проводяться по Україні для комунального, військового секторів та комерційних структур.

«Ми впевнено формуємо портфель замовлень на 2022 рік і бачимо його загалом в обсязі на рік до 1000 автівок різних моделей та модифікацій», – розповів генеральний директор підприємства Роман Черняк.

У 2022 році гендиректор обіцяє демонстрацію нових розробок підприємства для Міністерства оборони та інших силових відомств.

У попередні роки Міністерство оборони було не задоволено продукцією АвтоКрАЗ та вимушено шукало інших постачальників як вантажної техніки, так і шасі для спеціальних машин.

У жовтні 2021 році в українській столиці показали широкому загалу штабну машину на шасі КрАЗ. Він складається зі штабної машини (МШ) на шасі КрАЗ-63221 з колісною формулою 6х6 і штабного причепа (ПШ), який також виготовлений на Кременчуцькому автозаводі. Кузови-фургони розроблені та вироблені на одеському підприємстві «Південьавтобуд».


КрАЗ представив самохідне шасі з розташуванням двигуна позаду


Кременчуцький автомобільний завод (ПрАТ «АвтоКрАЗ») – українське підприємство з виробництва вантажних автомобілів, що розташоване у місті Кременчук Полтавської області.

Початок виробництва вантажних автомобілів на підприємстві розпочався у 1958 році. З того часу колективом підприємства виготовлено понад 800 тисяч вантажних автомобілів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Автотехніка Вантажівка КрАЗ Україна