fbpx
На базі Рамштайн розпочалася історична зустріч понад 40 країн щодо озброєння України

На базі Рамштайн розпочалася історична зустріч понад 40 країн щодо озброєння України

Війна з Росією Військова допомога НАТО Німеччина Світ США

У Німеччині розпочалося “історичне” засідання міжнародної Консультативної групи з питань оборони України, яку скликав міністр оборони США Ллойд Остін.

Про це доповідає Мілітарний з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У засіданні, яке відбувається у вівторок у Рамштайні (Німеччина) на авіабазі США, беруть участь керівники оборонних відомств більше ніж 40 країн світу, повідомив, відкриваючи захід, головуючий Остін. У засіданні також бере участь міністр оборони України Олексій Резніков.

Позаду головуючого встановлено прапори США та України.

Я радий бути сьогодні тут із усіма вами. Дякую вам усім, що так швидко зібралися на це історичне засідання Консультативної групи з питань оборони України. Це є надзвичайні збори з більше ніж сорока країнами, представленими сьогодні тут. Ми тут, щоб допомогти Україні перемогти у битві проти російського необґрунтованого вторгнення та будувати українську оборону для викликів завтрашнього дня“, – сказав Остін.

Він нагадав присутнім, що прибув сюди безпосередньо після візиту до Києва з держсекретарем Блінкеном, під час якого у нього відбулося “продуктивне обговорення з президентом Зеленським та його командою щодо підтримки, яку ми надаємо, спроможностей, яких потребує Україна, а також потреб, які змінюються у зв’язку зі зміною ситуації на Донбасі та на півдні”.

Цей візит лише наголосив на терміновості, яку ми всі розділяємо. Я хочу, щоб ця група сьогодні розійшлася із загальним та прозорим розумінням середньострокових потреб України у сфері безпеки, бо ми продовжуватимемо робити все, щоб на них відповісти. Наявний координаційний механізм може стати навіть іще сильнішим з вашою допомогою, і ми зможемо зробити більше з нашими оборонними виробничими основами, щоб продовжувати допомагати Україні захистити себе навіть у кращий спосіб“, – пояснив держсек.

Війна з Росією Військова допомога НАТО Німеччина Світ США