fbpx
На Бєлгородщині впав російський військово-транспортний літак Ил-76

На Бєлгородщині впав російський військово-транспортний літак Ил-76

Авіаінциденти Авіація Війна з Росією Втрати Росії Ил-76 Росія Світ Сусіди

В Корочанському районі Бєлгородської області впав російський військово-транспортний літак Ил-76.

Про це повідомляє “Мілітарний” з посиланням на свідчення місцевих жителів.

Завдяки характерним орієнтирам на відео від очевидців вдалося ідентифікувати район падіння літака. Він впав біля селища Яблоново, яке знаходиться майже за 86 кілометрів від кордону Харківської області.

Інформацію про падіння літака опосередковано підтвердив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков.

«Надзвичайна подія в Корочанському районі. Зараз на місці працюють слідча група та співробітники МНС. Змінив свій робочий графік і виїхав у район. Усі подробиці пізніше», – йдеться в повідомленні Гладкова.

Російський новинний Telegram-канал “112” з посиланням на свої джерела повідомляє, що на борту військово-транспортного літака знаходилося близько 70 осіб, всі вони загинули.

Варто підкреслити, що ця інформація може виявитися елементом інформаційно-психологічної операції росіян.

Також цей Telegram-канал оприлюднив перші фотографії уламків літака.

Уламки літака Ил-76. Джерело: "112".

Український Telegram-канал monitor повідомив, що літак перевозив ракети до комплексу С-300. Міністерство оборони України офіційних коментарів стосовно події поки не надало.

Причиною падіння військово-транспортного літака може бути дружній вогонь, саме в той час в області був оголошений сигнал “ракетна небезпека” і повідомлялося про ураження БПЛА. Також не можна відкидати ймовірність поломки Ил-76.

Втрати російської авіації за січень

15 січня “Мілітарний” повідомляв, що росіяни втратили літак дальнього радіолокаційного виявлення та керування А-50У в небі над Україною. Також повідомлялося про значні ушкодження літака Ил-22.

Головнокомандувач Збройних Сил України офіційно підтвердив інформацію про ураження літаків силами Повітряних сил України.

17 січня повідомлялося, що російський гелікоптер Ми-8МТВ-5 виконав аварійну посадку на трасі М3 поблизу Севського району Брянської області. Інформацію про аварійну посадку гелікоптера підтвердив місцевий губернатор Богомаз, за його словами, борт зачепив лінії електропередач.

Авіаінциденти Авіація Війна з Росією Втрати Росії Ил-76 Росія Світ Сусіди