fbpx
На Combined Resolve ЗСУ провели останній бій

На Combined Resolve ЗСУ провели останній бій

28 бригада ЗСУ Combined Resolve OPFOR ЗСУ навчання Німеччина Світ Співпраця Україна

В навчальному центрі «Hohenfels», що в Німеччині, ЗСУ та партнери провели останній тренувальний бій в рамках навчань Combined Resolve XIV.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

На завершальному етапі активної фази підрозділи «OPFOR» зайняли оборону навколо найбільшого населеного пункту полігону – Убенсдорф.

Всі важливі підходи до міста були перекриті колючим дротом, протитанковими загородженнями та заміновані.

«Проте це не зупинило бригаду «BLUFOR». На світанку, потужними ударами механізованих та танкових підрозділів основні сили прорвали оборону навколо Убенсдорфа, а піхотинці штурмом взяли населений пункт», – розповідають у Генштабі.

МТ-ЛБ с ЗУ-23-2 ЗСУ. Вересень 2020. Фото: Генштаб ЗСУ

Український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки у складі американської роти займав оборону на одному з передніх рубежів.

Саме на цьому напрямку у прорив пішов кавалерійський батальйон на Abrams та Bradley. Український підрозділ підбив декілька броньованих машин піхоти та дещо сповільнив просування «BLUFOR». Проте, за сценарієм навчань «OPFOR» все ж мав програти.

Механізована рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, яка воювала на боці «BLUFOR», перебувала у другому ешелоні. Так, напередодні ввечері українські піхотинці знищили дві диверсійно-розвідувальні групи противника, які намагалися затримати наступ основних сил.

Після взяття Убенсдорфу, залишки бронетехніки OPFOR відступили південніше. Бої «великих калібрів» в полі тривали ще декілька годин та завершилися перемогою сил «BLUFOR» в рамках навчань Combined Resolve.

Для довідки: Метою навчань є практичні тренування та виконання завдань в багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

В навчаннях 2020 року беруть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів. У серпні стало відомо, що підрозділи 28 окремої механізованої бригади залучені до участі на навчаннях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

28 бригада ЗСУ Combined Resolve OPFOR ЗСУ навчання Німеччина Світ Співпраця Україна