fbpx
На Донбасі будують ще одну телевежу

На Донбасі будують ще одну телевежу

Будівництво Донбас Луганщина ОРДЛО Україна

На Донбасі, у Попаснянському районі, що на Луганщині, будують ще одну телевежу для трансляції українських каналів на окуповані території.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

Радіотелевізійна передаваюча станція буде мати вежу висотою 150 метрів.

Будівництво стартувало напередодні, зокрема вже виконано земляні роботи, армування фундаменту телевежі та апаратного комплексу, інші підготовчі роботи. Наразі триває заливка фундаменту під опору вежі, на який піде 260 кубічних метрів бетону.

«Інформаційну війну ми поки що програємо, тому будівництво цієї РТПС для нас дуже важливе. По-перше, вона «закриє останню дірку» в ефірі Луганщини. По-друге, сигнал українських телерадіомовників стане доступним не лише жителям Попаснянського та Новоайдарського районів, а й мешканцям непідконтрольних територій Луганщини та Донеччини. А це близько 200 тисяч людей, що проживають у 50-кілометровій зоні від майбутньої станції», – прокоментував подію очільник Луганської області Сергій Гайдай.

Проєкт «Будівництво радіотелевізійної передаючої станції в Попаснянському районі Луганської області» було визнано переможцем відкритого конкурсу серед проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Загальна вартість будівництва становить майже 46,8 млн грн., з яких 18,3 млн – кошти обласного бюджету.

У 2018 році в місті Гірник Донецької області побудували нову телевізійну вежу висотою 190 метрів, сигнал з телевежі має покрити всю територію Донецької області, в тому числі й окуповані райони.

З надією на правдиву інформацію, з вірою в розвиток телекомунікацій України, з любов’ю до своєї справи ми побудували телевежу в Гірнику Донецької області. Її висота 190 метрів, це найвища вежа, побудована за часів незалежності України – повідомила тоді телекомунікаційна компанія Телемережі України

Телерадіовежа у селі Чонгар в Херсонській області

Перед цим в березні 2017 року, у селі Чонгар, Херсонської області відкрили телевізійну вежу, яка мовитиме на територію окупованої Автономної Республіки Крим.

Радіосигнал з вежі сягає 130 км, а 32 цифрові телеканали можна буде дивитися на відстані у 60 кілометрів.

Зведення цих телевізійних веж покликано забезпечити українських громадян на окупованих територіях інформацією вільною від російської пропаганди.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Будівництво Донбас Луганщина ОРДЛО Україна