fbpx
На Донбасі задіяли новітню систему РЕБ для протидії російським БПЛА – Павлюк

На Донбасі задіяли новітню систему РЕБ для протидії російським БПЛА – Павлюк

БпА (Безпілотні апарати) Війна на Донбасі Донбас РЕБ Російська агресія Україна

На Донбасі задіяли новітню систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для протидії російським безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Про це заявив в ексклюзивному інтерв’ю Донбас.Реалії командувач Операції Об’єднаних сил Олександр Павлюк.

Таким чином він розкрив деталі нещодавнього знешкодження російського безпілотника «Орлан-10».

Український підрозділ радіоелектронної боротьби подавив безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання.

«Вони використовувалися дуже інтенсивно до вересня місяця. У вересні ми напрацювали систему РЕБ, де замкнули новітні засоби РЕБ, випущені Україною, новітні засоби зв’язку і протиповітряну оборону. Це замкнули в єдину систему автоматизовану і зараз дуже і дуже непросто «Орланам» перейти на нашу сторону і вести розвідку чи коригувати вогонь», – сказав Олександр Павлюк.

БПЛА "Орлан-10" ЗС РФ у Нагірному Карабасі. Лютий 2021. Фото: МО РФ

Командувач ООС відзначив постійну боротьбу між українською системою РЕБ та безпілотними літальними апаратами противника.

«Я знаю, дуже багато потужних фахівців приїхало на ту сторону і вивчають, як все-таки нас перемогти. Боротьба технологій. Але в останній період все-таки активність «Орланів» зменшується, тому що ми максимально протидіємо їм», – пояснив Павлюк.

Застосування російськими військами «Орланів» становлять загрозу українським військовим, хоча вони й не мають ударних функцій, але можуть скеровувати артилерію, залітаючи в тил підрозділів на передовій.

За останні декілька місяців бойовики російсько-терористичних військ здійснили близько 12 ударів по позиціях Збройних Сил України завдяки інформації, зібраній цими безпілотниками.


У Житомирі продемонстрували антидронові комплекси України


Командувач Операції Об’єднаних сил Олександр Павлюк не розказав які саме комплекси використовуються для протидії російським БПЛА.

Комплекс РЕБ «Буковель-AD R4» компанії Proximus LLC. Листопад 2021. Фото: InformNapalm

Також нагадаємо, що у зв’язку з міграційною кризою на кордоні між Білоруссю та країнами Європейського Союзу відповідні контрзаходи розпочала Україна, а небезпечні ділянки кордону посилили новітніми комплексами РЕБ «Буковель-AD R4» для протидії різним типам дронів, що можуть застосовувати білоруські силовики.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


БпА (Безпілотні апарати) Війна на Донбасі Донбас РЕБ Російська агресія Україна