fbpx
На Донбасі загинув військовий Віталій Лімборський

На Донбасі загинув військовий Віталій Лімборський

28 бригада ЗСУ Війна на Донбасі Втрати Україна

26 травня у зоні проведення ООС у Донецькій області від смертельного пострілу загинув 24-річний молодший сержант, військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади Віталій Лімборський.

Про це повідомляють у соціальній мережі на сторінці 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу.

«Вчора, близько 19:45, в результаті влучання в голову ворожої кулі, захищаючи Україну, загинув молодший сержант Віталій Лімборський. Йому було 24 роки», — написали у бригаді.

Віталій Лімборський родом з села Констянтинівка Суботцівської сільської ради (Знам’янський район). У цивільному житті Віталій Лімборський був дитячим тренером з футболу.

Рік тому, Віталію Лімборському, перед військовим строєм вручали погони молодшого сержанта.

Віталій Лімборський тоді з гідністю прийняв на себе відповідальність : «Те що я підписав контракт і став молодшим сержантом відкрило нові горизонти у моєму самовдосконаленні та рідні пишаються мною, особливо мама, а для меншого братика Антона, можливо, колись буду прикладом для наслідування. На запитання чи готовий до виконання обов’язків за призначенням в секторі проведення ООС, з гідністю відповів, що якщо буде така потреба то, з честю виконає цю службу».

Віталій Лімборський 2019 рік. Фото: Оперативне командування "Південь"

Нагадаємо, Віталій Лімборський – четверта бойова втрата за травень, так 21 травня на Луганщині, внаслідок влучання міни 120 калібру в вантажний автомобіль ЗСУ загинув український захисник.

Тоді внаслідок влучання міни 120 калібру в вантажний автомобіль ЗСУ загинув солдат 93-ї бригади «Холодний Яр» Євген Миколайович Сафонов.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

28 бригада ЗСУ Війна на Донбасі Втрати Україна