fbpx
На Донеччині розгорнули бригаду тероборони

На Донеччині розгорнули бригаду тероборони

109-та бригада тероборони навчання Тероборона

31 серпня для проведення навчальних зборів з особовим складом було розгорнуто 109-у окрему бригаду територіальної оборони (тероборони) та окремих батальйонів ТРО Р(М)ВК Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба Донецького обласного військового комісаріату

Усі резервісти —мешканці Донецької області віком 25 до 60 років, які підписали контракт служби в резерві з бригадою ТрО на 3−5 років.

Перші зборові заходи бригади територіальної оборони Донеччини передбачають теоретичну і практичну підготовку особового складу з числа офіцерів запасу.

В перший день заходу були відпрацьовані питання:

  • управління підпорядкованими військовими частинами і підрозділами під час виконання завдань ТРО ;
  • практичні заняття з особовим складом управлінь бригади, батальйонів у виконанні завдань ТРО;
  • виховання у особового складу наполегливості, самостійності, ініціативи, тренувати психологічну стійкість та фізичну витривалість;

У другий день офіцери резерву бригади вирушили на відпрацювання практичних навичків з вогневої, медичної, базової тактичної підготовки. До практичних занять було залучено понад 150 осіб з різних куточків Донецької області.

Кожен виконав вправи стрільби з автомата Калашникова, пістолета Макарова, снайперської гвинтівки СВД та метання гранати стоячи з місця.

Система територіальної оборони, формування і розвиток якої триває у всіх регіонах України, передбачає контрактну службу в резерві, є стратегічною дією і дозволяє протягом кількох разів на рік через систему зборових заходів проходити підготовку і долучитись до захисту свого регіону.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

109-та бригада тероборони навчання Тероборона