fbpx
На форумі гри War Thunder виклали секретну документацію про британський танк Challenger 2

На форумі гри War Thunder виклали секретну документацію про британський танк Challenger 2

Бронетехніка Велика Британія Європа Світ Танк Танк Challenger

На форумі гри War Thunder виклали секретну документацію про британський танк Challenger 2.

Про це інформує Мілітарний.

«Радіо Свобода» з посиланням на UK Defence Journal повідомляє, що на форумі російської онлайн-гри War Thunder виклали секретну документацію про британський танк Challenger 2.

Гравець з ім’ям Тідворт, який назвав себе командиром екіпажу британського танка Challenger 2, виклав секретну документацію. Таким чином він хотів довести, що розробники комп’ютерної гри недооцінюють цей танк, і в житті він кращий, ніж у грі.

Як доказ він навів скани сторінок керівництва по експлуатації техніки. Частина сторінок була відредагована, текст, що не стосується характеристик танка, був зафарбований чорним кольором.

Танк Challenger 2

У профілі гравця на форумі стверджується, що раніше він був службовцем підрозділу британської армії, відповідального за випробування озброєнь.

Адміністрація форуму видалила документ. Пізніше модератор повідомив, що у компанії є письмове підтвердження Міністерства оборони Великої Британії, що оприлюднені документи залишаються засекреченим, а його розповсюджувачам, за британськими законами, може загрожувати до 14 років в’язниці.

Велика Британія замовляє 148 основних танків Challenger 3 для потреб королівської армії. Це буде глибока модернізація наявних на озброєнні Challenger 2, що використовуються з 1998 року.

Модернізація бойових машин відбуватиметься на заводі Rheinmetall BAE Systems Land (RBSL) у Телфорді, Шропшир.

Контракт створить 200 робочих місць на заводі RBSL, у тому числі 130 інженерів та 70 техніків.

Танк Challenger 3

Додатково ще 450 нових робочих місць буде забезпечено на підприємствах постачальниках з Уест-Мідлендсу, Глазго, Ньюкасл-апон-Тайн та острову Уайт. Вартість історичної угоди – 800 млн фунтів стерлінгів, тобто у 1,119 млрд доларів США.

Challenger 3 – це глибока модернізація попередньої версії, від якої відрізняється новою баштою із цифровими системами та гладкоствольною гарматою калібром 120 мм під боєприпаси НАТО (зараз на них нарізна того ж калібру).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка Велика Британія Європа Світ Танк Танк Challenger