fbpx
На Херсонщині вибухнув причеп з паливом

На Херсонщині вибухнув причеп з паливом

Державне бюро розслідувань ЗСУ

Під час передислокації військової частини у Херсонській області вибухнув причеп з паливом.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань розслідують обставини під час яких вибухнув причеп з паливом та іншим майном військової частини, що стався у Херсонській області під час передислокації військової частини на нове місце служби.

Відбувся огляд місця події слідчими ДБР за участю спеціалістів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області, а також спеціалістів вибухо-технічного відділу Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

За попередньою інформацією:

  • військова частина здійснювала передислокацію на нове місце несення служби;
  • у одному з вантажних причепів з колони військової техніки відбулось загорання, а згодом – кілька вибухів;
  • у згаданому причепі перевозились паливно-мастильні матеріали та конструктивні елементи захисної динамічної броні, які внаслідок вибуху були повністю знищені, що спричинило шкоду у великих розмірах;
  • військовослужбовці та цивільні особи внаслідок вибуху не постраждали.

Наразі готуються клопотання до суду про проведення експертиз.

Кваліфікація події – необережне знищення військового майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах (ч. 1 ст. 412 Кримінального кодексу України).

Відповідно до статті карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або службовим обмеженням на строк до двох років, або триманням у дисциплінарному батальйоні на строк до одного року.

Державне бюро розслідувань ЗСУ