fbpx
На КПВВ «Майорське» виявили вибухівку

На КПВВ «Майорське» виявили вибухівку

Війна на Донбасі Донбас ДПСУ КПВВ

Вчора в ході перевірки на КПВВ «Майорське» прикордонники виявили вибухівку в автомобілі Lanos, що їхав з окупованої території.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

В ході поглибленого огляду в особистих речах водія (в банці з сумішшю для кузовних робіт) правоохоронці спільно зі співробітниками СБУ, що спільно діють в складі Об’єднаних сил, виявили два згортки з речовиною темно-коричневого кольору загальною вагою приблизно 740 грамів, схожою на вибухівку пластид.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Водія та автомобіль затримано. З якою метою громадянин перевозив вибухівку, яку виявили на КПВВ «Майорське», з’ясовують правоохоронці.

Не виключено, що таким чином проросійські найманці готують можливі терористичні акції на території України.

“З технічної точки зору найбільш точним визначенням є термін пластична вибухова речовина. Слово пластид для позначення вибухівки даного типу використовується здебільшого помилково, як розмовне. Такого виду вибухівка зазвичай дорожча за традиційну, тож її не використовують для виробництва снарядів, натомість спектр її застосування – воєнна та інженерна справи, здебільшого для підриву конструкцій.”, – написали у прес-релізі

За даним фактом до ВП ГУНП в Донецькій області направлено повідомлення про виявлене кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас ДПСУ КПВВ