fbpx
На Луганщині затримано “митника “ЛНР”

На Луганщині затримано “митника “ЛНР”

Війна на Донбасі Донбас Затримання Прокуратура Російсько-терористичні війська

«Митника» терористичної організації «ЛНР», який контролював пропускний режим на окупаційному посту «Ізварине», затримано та повідомлено про підозру.

Про це інформує прес-служба прокуратури Луганської області

Установлено, що у березні 2016 року мешканець смт Ізварине Краснодонського (натепер Сорокинського) району добровільно вступив до так званого «державного митного комітету» терористичної організації «ЛНР», де виконував покладені на нього функції із забезпечення діяльності митного посту «Ізварине».

Зокрема, вказаний громадянин сприяв продовженню роботи пункту пропуску в інтересах окупаційної адміністрації «ЛНР» після його закриття у червні 2014 року українським урядом.

У складі терористичної організації чоловік контролював перевезення товарів та транспортних засобів на тимчасово окупованих територіях Луганської області через закриті українські пункти пропуску, забезпечував безперешкодне ввезення з Російської Федерації техніки та засобів ураження, за допомогою яких ведеться збройний спротив силам АТО/ООС, а також виконував інші дії, направлені на порушення конституційних прав та свобод громадян України, які опинилися на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Міжнародний пункт пропуску "Ізварине" до захоплення

Завдяки вжитим прокуратурою Луганської області скоординованим заходам СБУ спільно з Державною прикордонною службою України оголошеного в розшук «митника» «ЛНР» було затримано.

Зараз прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, за фактом участі громадянина України у діяльності терористичної організації (ч.1 ст.258-3 КК України) та вчинення умисних дій, за попередньою змовою групою осіб, з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч.2 ст.110 КК України).

На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та слідчим суддею Сєвєродонецького міського суду Луганської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.


Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої; ч. 2 ст. 110 КК України – покарання позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас Затримання Прокуратура Російсько-терористичні війська