fbpx
На Львівщині строковик-дезертир отримав 3 роки ув’язнення

На Львівщині строковик-дезертир отримав 3 роки ув’язнення

Військова прокуратура Дезертир Суд Україна

На Львівщині строковик-дезертир отримав 3 роки і 3 місяці ув’язнення за самовільне залишення військової частини в умовах особливого періоду.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Такий суворий вирок Червоноградський міський суд Львівської області обрав через наявність судимості в минулому за аналогічний злочин і вчинення нового під час іспитового строку, що свідчить – на шлях виправлення не став.

Оголошення вироку для 20-річного військовослужбовця строкової служби однієї з військових частин Львівщини у самовільному залишенні військової частини в умовах особливого періоду (ч. 4 ст. 407 КК України) відбулось 26 листопада 2020 року.

У суді військова прокуратура Львівського гарнізону довела, що вказаний солдат, діючи умисно та без поважних причин, наприкінці липня 2020 року самовільно залишив розташування військової частини та до жовтня перебував поза її межами, проводячи час на власний розсуд.

Під час судового засідання військовослужбовець вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю і розкаявся.

Ілюстрація до новини. Фото Військової прокуратури

Суд врахував усі обставини, наведені військовим прокурором, зокрема тяжкість злочину та за сукупністю вироків його засуджено до 3 років 3 місяців позбавлення волі.

На початку листопада дезертир однієї з військових частин у Одеській області, родом із Запоріжжя скоював грабежі у своєму місті.

10 листопада патрульні поліцейські виявили правопорушника, який останнім часом скоював напади на людей та відбирав коштовні речі.


Матеріал по темі: На Одещині за дезертирство засуджено військового


З 2019 року затриманий є військовослужбовцем міста Одеса звідки він дезертирував та зараз проти нього порушено кримінальну справу за самовільне залишення військової частини без поважних причин.

Порушника затримали та доставили до Шевченківського відділку поліції для з’ясування обставин та подальшої передачі особи до ДБР.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Військова прокуратура Дезертир Суд Україна