fbpx
“На один бій”: у 110 бригаді розповіли, яку техніку здебільшого захоплювали в окупантів

“На один бій”: у 110 бригаді розповіли, яку техніку здебільшого захоплювали в окупантів

110 ОМБр Авдіївка ЗСУ Трофеї Україна

У 110 окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка розповіли, яку техніку здебільшого захоплювали в окупантів упродовж двох років при обороні Авдіївки.

Про це повідомляє «Мілітарний».

Саме вона майже два роки беззмінно тримала позиції довкола Авдіївки і лише декілька місяців, як її замінила на цьому напрямку 3 штурмова бригада. Весь цей час окупанти намагалися захопити місто, і вдалося це лише коли вони збільшили натиск та кількісну перевагу: на одну бригаду, яка тут оборонялася, припадало дві наступальні армії.

За ці два роки затрофеєна ворожа бронетехніка йшла переважно на запчастини для тієї, яка перебувала на озброєнні бригади.

«Відновити затрофеєну техніку було неможливо у наших польових умовах, а відправляти на завод — недоцільно», — пояснив один із ремонтників бригади.

Адже на відновлення йде багато часу, а використання на запчастини дає можливість  відремонтувати інші машини.

«Є у них нормальні машини, але і багато такого самого г*вна», — сказав командир ремонтного взводу 110 бригади.

«У нас було таке відчуття, що їх зробили для одного бою: підключили все напряму — їдьте туди і не вертайтеся», — поділився враженнями командир ремонтного взводу.

Як приклади він навів непід’єднаний компресор повітряної системи, електростартер був напряму під’єднаний до акумуляторних батарей, на паливній системі не було жодних фільтрів.

Більше про ремонтників бригади у відео:

Серед розгромленої колони росіян 110 бригадою під Авдіївкою був помічений рідкісний БТР-90, але як трофей його не захоплювали.

Покинутий російський БТР-90 зафіксували біля населеного пункту Красногорівка Донецької області.

110 ОМБр Авдіївка ЗСУ Трофеї Україна