fbpx
На полігоні «Ягорлик» відстрілялись ЗРК «Тор»

На полігоні «Ягорлик» відстрілялись ЗРК «Тор»

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗРК ЗРК "Тор" ППО та ПРО Україна Херсонщина

На державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині, відстрілялись зенітні ракетні комплекси (ЗРК) «Тор».

Про це інформує Мілітарний.

Херсонська обласна державна адміністрація повідомила про проведення випробувань упродовж 17-19 листопада.

Учора 18 листопада пройшли бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет «ОСА» і «ТОР».

Державний випробувальний полігон ЗСУ «Ягорлик» створювався та одночасно забезпечував бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, що знаходяться на озброєнні, а також сучасних зразків ракетного озброєння («Вільха», «Нептун») протягом 2016-2020 років.

ЗРК «Тор» на параді до Дня Незалежності України

Наприкінці минулого року пресслужба ДК «Укроборонпром» повідомила про опанування ремонту за технічним станом ЗРК 9К330 «Тор» на Державному підприємстві «Львівський радіоремонтний завод».

«Випробування відремонтованих комплексів на полігоні «Ягорлик», розташованому в Херсонської області, довели належну якість робіт, які виконали фахівці підприємства, та високу ефективність бойових машин», – повідомили тоді у держконцерні.

Про повернення на озброєння мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор» стало відомо у лютому 2019 року, тоді інформацію про це озвучив Головнокомандувач ЗСУ – Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Окрім зенітно-ракетні комплексів «Тор» на озброєння мали повернутися і «Куби» для озброєння підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України.


Що ще мало повернутися у стрій: Велика війна: Україна повертає на озброєння радянські зенітні комплекси


Мобільний зенітний ракетний комплекс малої дальності 9К330 «Тор» – компактна функціонально завершена і технічно досконала тактична одиниця.

ЗРК «Тор» під час параду Незалежності у Києві в 2017 році

Ймовірність ураження літака однією ракетою з «Тор» наближається до 77%, гелікоптера – до 88%, безпілотного літального апарату – до 95%.

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗРК ЗРК "Тор" ППО та ПРО Україна Херсонщина