fbpx
На руїнах багатоповерхівки у Бєлгороді знайшли уламки ракети С-300/C-400

На руїнах багатоповерхівки у Бєлгороді знайшли уламки ракети С-300/C-400

Бєлгород ППО та ПРО Росія С-300 С-400

На руїнах багатоповерхівки у Бєлгороді знайшли уламки зенітної ракети 5В55/48Н6ДМ комплексу протиповітряної оборони С-300/C-400.

Відповідні фотографії оприлюднив Telegram-канал «Полковник ГШ».

На оприлюднених кадрах видно фрагмент аеродинамічного руля зенітної ракети та елементи фюзеляжу.

Нагадаємо, що 12 травня рівно об 11:21 стався обвал під’їзду багатоквартирного будинку по вулиці Щорса у Бєлгороді, внаслідок якого загинуло шестеро осіб, близько 20 отримали поранення різного ступеня важкості.

Місцевий губернатор поспішив звинуватити Україну в інциденті, однак пізніше був оприлюднений відеозапис вибуху, на розкадруванні якого не видно прильоту боєприпасу, навпаки, відеозапис підтверджує, що вибух стався з північно-східної частини будівлі.

За північно-східною частиною будівлі знаходиться обширна відкрита місцевість, на якій могли розміщувати російські комплекси протиповітряної оборони.

Український кордон знаходиться на півдні від будівлі, тож український боєприпас не міг уразити будівлю з північно-східного напрямку.

Російська ППО «працює» по Бєлгороду

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що стартовий двигун російської зенітної керованої ракети 57Э6 комплексу «Панцирь» пробив дах приватного будинку та влетів у дитячу кімнату в Бєлгороді.

Відомо, що двигун відділяється через близько 2,6 секунд після старту, надавши ракеті початкової швидкості.

Це свідчить про те, що комплекс «Панцирь» знаходився у безпосередній близькості до житлових районів міста.

Падіння стартових двигунів ракет 57Э6 на житлові будинки через недбалість російських розрахунків протиповітряної оборони – це рутина для цивільного населення Бєлгорода.

«Мілітарний» неодноразово розміщення про розміщення російських комплексів ППО впритул до цивільних об’єктів.

До прикладу, у лютому 2022 року росіяни розмістили комплекс біля дитячого садка у Воронежі.

Пізніше, 19 січня 2023 року повідомлялося про розміщення комплексів на дахах цивільних адміністративних будівель, в тому числі й освітніх, у Москві.

Тоді ж ЗРГК« Панцирь» помітили на будівлі міністерства оборони РФ. Його встановили на гелікоптерному майданчику.

Розміщення цих комплексів у міській забудові ставить під ризик життя та здоров’я цивільних осіб, що можуть потрапити під елементи ракет комплексу.

Бєлгород ППО та ПРО Росія С-300 С-400