fbpx
На «Ширлані» вже тренуються до боїв в умовах міста

На «Ширлані» вже тренуються до боїв в умовах міста

28 бригада ЗСУ ЗСУ навчання Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Україна

На «Ширлані» (235-й Міжвидовий центр підготовки військових частин та підрозділів) вже тренуються до боїв в умовах міста.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Під час підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2020 навчальний рік батальйоно-тактична група 28 окремої механізованої бригади відпрацьовувала бойові дії зі штурму населеного пункту.

Підрозділ частини тренувався із застосуванням із системою Laser Tag від українського виробника Skif та одна група бійців здійснювала штурм населеного пункту, а інша – його оборону.

Нашим бійцям належало взяти штурмом містечко, зайняте умовним противником, який мав дві протитанкові гармати, та особовий склад, укритий у будівлях, – прокоментували сценарій навчань у пресслужбі

Т-64 28-ї механізованої бригади на полігоні «Широкий Лан»

Після початку штурму бійці почали займати будівлі на полігоні одна за одною та вибивати противника, танки Т-64БВ батальйоно-тактичної групи у цей час подавляли роботу ворожих гармат.

За результатами поставлене завдання підрозділу було виконано та атакуючим силам вдалось взяти у полон «ворожого» офіцера.

Спеціальний навчальний комплекс на полігоні «Широкий Лан» став другим у Збройних Силах України після відкритого у 2018-у році на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині.

Про будівництво спеціального навчального комплексу для відпрацювання боїв у населеному пункті у 235 Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів ми повідомляли у квітні 2020 року.

Навчальне місце призначене для відпрацювання тактичних дій в урбанізованій місцевості в складі підрозділу, зокрема для вивчення особливостей входу, блокування та просування по населеному пункті з вузькими вуличками та щільно розташованими будинками.

План будівель майбутнього комплексу на Широкому лані

У торгах взяли участь два учасника – ТОВ «Партнер-ВС» (Житомир) з ціновою пропозицією 2,95 млн гривень та ТОВ «ЕКО ЕНЕРДЖІ ІНЖИНІРИНГ» (Одеса) з пропозицією 2,888 млн.

За результатами аукціону зведенням займалась компанія з Одеси.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


28 бригада ЗСУ ЗСУ навчання Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Україна