fbpx
На Тайвані побудують власний підводний човен

На Тайвані побудують власний підводний човен

Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Підводні човни Світ Суднобудування Флот

Китайська Республіка почне будувати власний підводний човен до кінця року.

Про це повідомляє видання Taiwan News

Повідомляється, що суднобудівні підприємства Китайської Республіки до кінця 2020 року розпочнуть будівництво першого підводного човна національної розробки.

До кінця листопада поточного року на Тайвані має завершитися будівництво суднобудівної верфі, на якій і буде вестися будівництво нового корабля.

Нині Військово-морські сили Китайської Республіки у своєму розпорядженні мають чотири підводні човни: два типу «Hai Lung» (зі складу ВМС Нідерландів) і дві типу «Hai Hu» (зі складу ВМФ США).

Hai Hu (Sea Tiger) SS-794 ВМС Китайської Республіки

При цьому до виконання військових завдань придатні тільки дві субмарини типу «Hai Lung», побудовані в 1986 році.

В кінці 1990-х років військове відомство Китайської Республіки планувало провести капітальний ремонт і модернізацію підводних човнів типу «Hai Lung», списати субмарини типу «Hai Hu» і придбати в одного з іноземних постачальників вісім дизель-електричних підводних кораблів. Пізніше китайські військові від цих планів відмовилися.

У 2016 році суднобудівна корпорація CSBC відкрила центр розробки підводних човнів. Центр займається проєктуванням кораблів в рамках національної програми оновлення підводного флоту, що передбачає будівництво від шести до восьми субмарин.

Спочатку передбачалося, що новий центр розробить проєкт підводного човна до кінця 2016 року, проте потім ці терміни неодноразово переносилися.

На Тайвані побудують власний підводний човен. Модель підводного човна розробки Китайської Республіки

Діючі плани передбачають завершення будівництва першого підводного човна Китайської Республіки до кінця 2024 року. Морські випробування корабля плануються на 2025 рік.

Нагадаємо, у червні 2020 року побудовано дві перші секції десантно-вертолітного корабля-дока та відбулася церемонія закладки кіля корабля призначеного для ВМС Китайської Республіки.

Командування ВМС Китайської Республіки (Тайвань) уклало з CSBC Corporation контракт вартістю 4,635 млрд. нових тайваньських дол. (155,84 млн. дол. США) на поставку нового десантного корабля у квітні 2018 року.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Азія ВМС Китайської Республіки (Тайвань) Китайська Республіка (Тайвань) Підводні човни Світ Суднобудування Флот