fbpx
На вокзалі у Києві відкрили новий центр для військових

На вокзалі у Києві відкрили новий центр для військових

Війна на Донбасі Донбас Київ Укрзалізниця

У Києві на Центральному залізничному вокзалі запрацював новий зал (центр) очікування й відпочинку для учасників бойових дій на сході України.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Центр переобладнаний із залу для прийому офіційних делегацій (депутатського залу).

Тут облаштовані дві кімнати для відпочинку, кімната для приготування та прийому їжі, буфет, душова, санітарні кімнати й камера для речей.

За словами голови правління акціонерного товариства «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, «у новому залі очікування створені комфортні умови для перебування учасників бойових дій», зал, розташований на першому поверсі будівлі центрального вокзалу, працює цілодобово.

«Суспільство у неоплатному боргу перед захисниками України, відкриття кімнати – внесок «Укрзалізниці» у допомогу оборонцям країни. Ми плануємо упродовж місяця переобладнати колишні депутатські кімнати на зали для відпочинку бійців на залізничних вокзалах Дніпра, Львова, Миколаєва», – поінформував Кравцов.

Перший заступник міністра у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій Антон Колумбет нагадав, що перші кімнати (зали) для відпочинку військових були відкриті з ініціативи волонтерів на залізничних вокзалах Дніпра, Києва і Харкова.

У червні цього року на Центральному залізничному вокзалі Києва закрили заснований волонтерами зал відпочинку для військових.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас Київ Укрзалізниця