fbpx
На Запоріжжі тренувалась тероборона

На Запоріжжі тренувалась тероборона

Запоріжжя навчання Тероборона Україна

На Запоріжжі упродовж 11-13 грудня тренувалась місцева тероборона.

Про це повідомили у Запорізькому обласну Територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки.

На заході у Запоріжжі був проведений тренувальний польовий вихід з особовим складом військовозабов’язаних (резервістів) управління бригади ТРО.

Тренування в такому форматі бригада проводить вперше, в рамках «Єдиного стрілецького дня». Такі зміни відбуваються завдяки реформуванню та розвитку територіальної оборони.

Метою зборів було практичне відпрацьовування облаштування місця розташування в польових умовах, практичне виконання завдань по охороні об’єктів, патрулювання місця розташування та практичні дії під час протидії ДРС, – написали у пресслужбі

Бійці-резервісти запорізької тероборони

Підрозділ управління бригади було перевірено щодо можливості виконання завдань територіальної оборони.

Упродовж трьох діб особовий склад в польових умовах вдосконалював бойові навички, охороняючи об’єкти, чергуючи цілодобово на імпровізованих блокпостах, відпрацьовуючи практичні дії під час протидії диверсійно-розвідувальним силам.

Нагадаємо, що до Верховної Ради України внесли законопроект «Про територіальну оборону України» від 16 грудня 2020 року №4504.

Перед цим з нагоди Дня територіальної оборони, 4 жовтня 2020 року, відзначається вперше на державному рівні міністр оборони Андрій Таран анонсував, що територіальна оборона отримає друге дихання.

За словами Тарана, «коли ворог з найбільшою армією на континенті уже на нашій землі, а сил держави на велике і потужне військо наразі бракує – створення повноцінної та дієвої тероборони може стати виходом з ситуації, що склалася».

Бійці-резервісти запорізької тероборони

Зокрема, як зазначив міністр, іноземний досвід свідчить, що утримання підрозділів територіальної оборони обходиться значно дешевше, ніж регулярних військ, у США – в 6 разів, Данії та ФРН – у 10. «Функціонування сучасної територіальної оборони в Україні дозволить заощадити значні фінансові ресурси при одночасному підвищенні ефективності системи оборони в цілому, – сказав Таран.

За його словами, територіальний принцип комплектування підрозділів тероборони спирається на гарне знання місцевості як території, яку необхідно боронити від ворога у разі війни, та потужну зацікавленість у захисті безпосередньо своєї землі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Запоріжжя навчання Тероборона Україна