fbpx
На «Завод 410 ЦА» прибув Ан-74 Національної гвардії Казахстану

На «Завод 410 ЦА» прибув Ан-74 Національної гвардії Казахстану

410 Завод ЦА Авіаремонт Авіація Ан-72/74 Казахстан Україна

Державне підприємство «Завод 410 ЦА цивільної авіації» розпочинає виконувати технічне обслуговування літака Ан-74 Нацгвардії Казахстану.

Про це інформує Мілітарний.

До України, 16 серпня, прибув літак Ан-74 Національної гвардії Казахстану, який пройде технічне обслуговування на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації», повідомила пресслужба Укроборонпрому.

Фахівці заводу проведуть огляд двигунів, електронних систем, планера з метою виявлення проблем та їх усунення. Якщо виникне необхідність у додаткових роботах, то буде укладено відповідну додаткову угоду. Термін виконання замовлення – два місяці.

«Наразі ми займаємо гідне місце на ринку авіаремонту для вітчизняних та іноземних замовників завдяки ефективності виконання завдань, швидкості оформлення необхідної документації та вартості послуг, яка є привабливою для наших партнерів. Завод вже здатен ефективно конкурувати з приватними підприємствами, які мають відповідні сертифікати для технічного обслуговування цих повітряних суден», – розповідає директор ДП «Завод 410 цивільної авіації» Олександр Пащенко.

Водночас авіаремонтне підприємство працює над виконанням контрактів для Комітету національної безпеки Казахстану, Військово-повітряних сил Болгарії та наших армійців.

Зокрема, йдеться про капітальний ремонт і модернізацію літаків для ВМС і ПС Збройних сил України.

«Наразі ми маємо завантаження наших виробничих потужностей до 2023 року та працюємо над забезпеченням підприємства новими замовленнями», – зазначає Олександр Пащенко.

Відзначимо, що 28 липня 2021 року, на «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 прикордонників Казахстану для проведення регламентних робіт. Він приземлився на летовищі міжнародного аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського.

Ан-74 прикордонної служби Казахстану

У травні в рамках відрядження до Республіки Казахстан Генеральний директор підприємства Олександр Пащенко та перший заступник Євгеній Тітлянов здійснили візит до Казахстану де і підписали угоду на ремонт та технічне обслуговування місцевих літаків Ан-26 та Ан-74.

Як тоді заявлялось, це дозволить завантажити роботою українське підприємство на 3-4 роки.

Ан-74 прикордонної служби Казахстану

Ан-74 – це близькомагістральний  транспортний літак створений в АНТК імені О. К. Антонова. Він дозволяє перевозити вантаж до 7,5 тонн, у тому числі до 10 пасажирів, на висоті до 10 100 метрів з крейсерською швидкістю 550–700 км/год. Також існує пасажирський варіант на 52 пасажира з максимальною відстанню польоту 2750 км.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


410 Завод ЦА Авіаремонт Авіація Ан-72/74 Казахстан Україна