fbpx
На Зміїному збудують базову станцію морського району

На Зміїному збудують базову станцію морського району

«Морська пошуково-рятувальна служба» Будівництво Україна Флот Чорне море

На Зміїному збудують базову станцію морського району А1 Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Реалізація проєкту дозволить посилити позиції України в сфері безпеки мореплавства на Чорному морі відповідно до її міжнародних договорів, зокрема, конвенцій Міжнародної морської організації.

Проєктована базова станція на острові Зміїний складається з телекомунікаційної вежі і 4-х одноповерхових частин:

  • технологічного контейнера,
  • дизель-генераторної електростанції,
  • приміщення електрощитової,
  • майданчики для резервуарів комплексного постачання в мобільних будівлях контейнерного типу, системи сонячних панелей

За відкритим аукціоном у системі Prozorro, вартість будівництва склад 67,86 млн гривень, цю ціну запропонувало ТОВ «Науково-виробничий союз концептуального будівництва» (НПЗ «Концепт Буд», Харківська область).

Інший учасник відкритого аукціону – ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Арія» надало цінову пропозицію у 67,92 млн гривень.

Тепер за умови сталого фінансування до 31 грудня 2022 року на острові Зміїний з’явиться однойменна станція морського району А1 Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства.

На початку листопада в Одесі відкрили модернізовану базову станцію морського району А1 Глобальної морської системи зв’язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства «Великий Фонтан».

Острів Зміїний

Відкриття відбулось за участі Першого заступника Міністра інфраструктури України Д. Абрамович та генерального директора Директорату морського та річкового транспорту Я. Ілясевич.

Під час зустрічі була представлена презентація діяльності підприємства та висвітлення питання забезпечення безпеки мореплавства і завдання підприємства, – йшлося у повідомленні пресслужби КП «МПРС»

Берегова радіостанція морських районі А1 та А2 ГМЗЛБ в системі ДМРКЦ України

Також відбулось відкриття оновленого апаратно-технічного комплексу Державного морського рятувально-координаційного центру (ДМРКЦ) та Експлуатаційного центру управління та берегової радіостанції КП «МПРС» в Одесі.

Модернізація дозволила значно збільшити фактичну (гарантовану) зону покриття морського району А1 ГМЗЛБ, що дозволить забезпечити сталий зв’язок із суднами в регіоні та ефективно реагувати на сигнали лиха.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Морська пошуково-рятувальна служба» Будівництво Україна Флот Чорне море