fbpx
Над Філіппінами помітили невідомий військовий літак

Над Філіппінами помітили невідомий військовий літак

Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) Світ Філіппіни

Над Філіппінами помітили невідомий військовий літак ромбовидної форми.

Про це інформує Мілітарний.

На Філіппінах, 2 вересня, близько 6:15 ранку за місцевим часом, фотограф Майкл Фугніт зафіксував невідомий літак з ромбовидним фюзеляжем і тонкими крилами, який летів високо в небі та залишав помітний інверсійний слід, пише The Drive.

Невідомим літаком може бути американський секретний безпілотник RQ-180 Sentinel.

При цьому не виключено, що літак міг належати і китайським військовим. У Китаю є багато проектів зі створення стратегічних розвідувальних безпілотників про які мало відомо у відкритому доступі.

Над Філіппінами помітили невідомий військовий літак. Фотографія невідомого літака над Філіппінами. Фото: Michael Fugnit

Китай за допомогою своїх розвідників міг стежити за найбільшими навчаннями США, Великобританії, Індії, Японії і Австралії, які нещодавно проходили в Індійському океані.

Повітряні сили Філіппін заявили, що вони піднімали в повітря два винищувачі FA-50 для перехоплення невідомого літака, коли він наблизився до повітряного простору країни в минулий четвер.

«FA-50 летіли з максимально допустимою швидкістю у напрямку невідомого літака. Приблизно через 4 хвилини після перехоплення невідомий літак змінив напрямок руху на північ та збільшив швидкість до 400 вузлів і відправився геть від повітряного простору Філіппін. Перехоплення було припинено о 9:45», – повідомили у відомстві.

У 2019 році стало відомо, що Військово-повітряні сили США прийняли на озброєння новий безпілотний літальний апарат (БПЛА) RQ-180.

БПЛА RQ-180 призначений для ведення розвідки в районах з обмеженим доступом та насиченою системою протиповітряної оборони противника.

Розробкою та виробництво RQ-180 займається американська компанія Northrop Grumman, яка серійно виготовляє стратегічні розвідувальні БПЛА RQ-4 Global Hawk. Вся інформація щодо БПЛА засекречена, відомо що розробка розпочалась у 2005 році, а перший політ був здійснений у 2010 році. Вже у 2014-у проводились випробування RQ-180.

Експерти називають RQ-180 подальшим розвитком програми J-UCAS (Joint Unmanned Combat Air Systems), яка з початку 2000-х років створює єдину безпілотну платформу для потреби американського військово-морського флоту та військово-повітряних сил.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) Світ Філіппіни