fbpx
Над Україною працюють одразу три розвідувальні літаки Великої Британії та США

Над Україною працюють одразу три розвідувальні літаки Великої Британії та США

Boeing RC-135 RQ-4 Global Hawk Авіація БпА (Безпілотні апарати) Королівські ПС Великої Британії ПС США Розвідка США Україна

Сьогодні над Україною одночасно працюють три розвідувальні літальні апарати Великої Британії та Сполучених Штатів Америки.

Про це інформує Мілітарний.

В небі України здійснює політ стратегічний розвідувальний дрон RQ-4 Global Hawk Повітряних сил США, який після входження в наш повітряний простір над Чернівецькою областю, одразу приступив до моніторингу південних та східних регіонів України.

Потім безпілотник продовжив свій політ вздовж кордону з Білоруссю над північними та центральними областями України.

Також у повітряному просторі України було помічено великий розвідувальний літак Boeing RC-135W Rivet Joint Повітряних сил США.

Літак-розвідник перетнув лінію українського кордону над Західною Україною та почав моніторити північний кордон.

Пізніше до американського літака приєднався його колега з Великої Британії.

Британський літак радіоелектронної розвідки RC-135W перетнув повітряний простір України зі сторони Польщі, де перед цим моніторив західний кордон Білорусі.

Станом на 18-ту годину літаки продовжують розвідувальну роботу.

Нагадуємо, що 21 січня, стратегічний розвідувальний безпілотник RQ-4 Global Hawk Повітряних сил США уперше моніторив для України кордон з Білоруссю та Росією.

Маршрут польоту Northrop Grumman RQ-4A Global Hawk 21 січня 2022 року

Дрон з позивним UAVGH000 злетів з авіабази у Об’єднаних Арабських Еміратах та дістався нашої країни через повітряний простір Іраку, Йорданії, Греції та Болгарії. Спочатку він зробив декілька кіл на півночі України між Житомиром та Конотопом, після чого направився в напрямку Ізюму у Харківській області.

Україна допускає у свій повітряний простір іноземні літаки та безпілотні літальні апарати для моніторингу ситуації на окупованих територіях Донбасу та Криму. Отримані дані згодом передаються нашим військовим.

Boeing RC-135 RQ-4 Global Hawk Авіація БпА (Безпілотні апарати) Королівські ПС Великої Британії ПС США Розвідка США Україна