fbpx
Нацгвардія отримала 27 БТР M113

Нацгвардія отримала 27 БТР M113

Бронетехніка БТР БТР M113 Війна з Росією Волонтери МВС НГУ Україна

Національній гвардії України передали 27 гусеничних бронетранспортерів M113 від ініціативи United24.

Про це повідомили на офіційних сторінках ініціативи у соцмережах.

Бронетранспортери допоможуть нацгвардійцям ефективніше протидіяти російським окупантам.

Вони забезпечать вогневу підтримку підрозділів у бою, здійснюватимуть евакуацію поранених, а також доставлятимуть боєприпаси та провізію до переднього краю.

Кожен переданий БТР може вмістити до 13 військовослужбовців.

Машина захищає екіпаж і десант всередині від куль зі стрілецької зброї та осколків снарядів.

Нагадаємо, що раніше міністерство енергетики спільно з підприємствами паливно-енергетичного комплексу України закупили для бригади “Сталевий кордон” бронетранспортери M113.

Техніка була придбана в одній із європейських країн. Машини були на зберіганні та перед відправкою в Україну пройшли модернізацію.

Гусеничні БТР вже допомагають прикордонникам знищувати російських окупантів. Їх також використовують для медичної евакуації.

Грошові внески для допомоги Державній прикордонній службі України у закупівлі бронетехніки, зробили 23 підприємства. Це, зокрема, компанії атомної, нафтогазової, електроенергетичної та вугільної галузей, а також компанії операторів системи розподілу та газотранспортної системи.

БТР M113 – основний гусеничний бронетранспортер, який багато часу перебував на озброєнні механізованих військ армії США та багатьох армій інших країн світу. Екіпаж БТР складається із двох осіб: механіка-водія та командира. Він здатний перевозити до 11 осіб десанту. Також на основі бронетранспортера створено кілька десятків спеціалізованих машин.

Здебільшого M113 використовують для підвезення піхоти, провізії, озброєння та боєприпасів на лінію фронту, а також для евакуації.

Бронетехніка БТР БТР M113 Війна з Росією Волонтери МВС НГУ Україна