fbpx
Навчальний похід: курсанти прибули до Туреччини

Навчальний похід: курсанти прибули до Туреччини

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) Військовий інститут телекомунікації та інформатизації ВМС України Інститут ВМС

Навчальні катери «Сміла», «Чигирин» та «Нова Каховка» ВМС ЗС України пройшли протоку Босфор та прибули до базі ВМС Туреччини у Гельджуку

Про це повідомляє ВМС ЗС України

Під час переходу морем з Одеси, курсанти встигли провести низьку тренувань, прокладали курс, вдень і вночі несли вахту сигнальниками, рульовими, радіометристами тощо.

У складі екіпажів близько 50 курсантів ІІ-го й V-го курсів Інституту ВМС, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також ІІ-го курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Навчальний катер Нова Каховка (A542) при переході Босфору

Через погодні умови українські курсанти пробудуть на головній базі ВМС Туреччини до 17 серпня

«На базі  Гельджук українські кораблі перебуватимуть до 17 серпня, продовження термінів візиту обумовлено погодними умовами та штормом у протоці Босфор та Чорному морі», – повідомили агентству Укрінформ в Апараті військового аташату при Посольстві України в Турецькій Республіці.

Це вже другий похід у складі трьох навчальних катерів і четвертий загалом після 2014 року. Особливістю цьогорічного походу є те, що вперше спільно з курсантами-моряками у море вийдуть і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які після завершення навчання поповнять лави офіцерського корпусу українських ВМС.

До зміни погодних умов у Туреччині очікувалося, що похід триватиме 17 діб. Окрім Гельджук курсанти мають відвідати порт Констанца в Румунії, та Варна у Болгарії.

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) Військовий інститут телекомунікації та інформатизації ВМС України Інститут ВМС